Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Naujajame Orleane susirinkę žiūrovai galėjo išvysti įspūdingas taškų lenktynes, tačiau jų namų komanda pergalės nuskinti nesugebėjo.

28
29
80%
4/5
88%
7/8

Minesotos „Timberwolves“ (18-42) svečiuose 139:134 (28:31, 44:37, 37:43, 30:23) palaužė „Pelicans“ (26-35).

Pirmasis šaukimas Zionas Williamsonas per 33 minutes pelnė 25 taškus (10/19 dvit., 5/9 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei sykį suklydo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Williamsas pelnė taškus iš po krepšio ir padidino „Pelicans“ persvarą iki 6 taškų (119:113), tačiau tuomet savuoju spurtu atsakė „Timberwolves“.

Jordanas McLaughlinas atliko reidą krepšio link, Nazas Reidas įkrovė iš viršaus, D‘Angelo Russellas smeigė tritaškį ir į priekį jau išsiveržė svečiai – 120:119. Vis tik „Timberwolves“ nemažino apsukų.

Reidas pataikė puskablį, Russellas atseikėjo dar vieną tritaškį, Juancho Hernangomezas įkrovė iš viršaus ir atkarpą 7:2 laimėję Minesotos krepšininkai įgijo 5 taškų persvarą – 127:122.

Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms Lonzo Ballas pataikė iš toli ir sumažino „Pelicans“ deficitą iki 4 taškų (129:133), bet Jamesas Johnsonas kaip mat atsakė metimu iš po krepšio.

Kiti taškai rungtynėse buvo pelnyti iki jų pabaigos likus 30,3 sekundės, kuomet Jrue Holiday realizavo dvi baudas iš trijų. Kitoje aikštelės pusėje Malikas Beasley atsakė dviem taikliais baudų metimais ir mačo baigtis tapo aiški – 137:131.

Būtent Beasley buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis pelnė 28 taškus (7/8 dvit., 4/5 trit., 2/2 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius bei sykį suklydo.

„Pelicans“: Jrue Holiday 27 (8/10 dvit., 12 rez. perd., 10 atk. kam.), Lonzo Ballas 26 (7/10 trit., 8 rez. perd., 6 per. kam.), Zionas Williamsonas 25 (10/19 dvit., 8 atk. kam.), Brandonas Ingramas 24 (6/10 dvit., 3/7 trit.), Joshas Hartas 11 (1/9 trit.), Derrickas Favorsas 10.

„Timberwolves“: Malikas Beasley 28 (7/8 dvit., 4/5 trit.), D‘Angelo Russellas 23 (5/12 dvit., 3/9 trit., 8 rez. perd.), Jamesas Johnsonas 19 (7/12 dvit.), Juancho Hernangomezas 16 (4/6 dvit.), Nazas Reidas ir Jordanas McLaughinas po 13.