Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Centrinėje šios nakties dvikovoje ryškiausios Los Andželo „Lakers“ (46-13) žvaigždės dovanojo tokį reginį, kurio iš jų ir galima tikėtis.

37
48
88%
7/8
13

Anthony Daviso ir LeBrono Jameso vedami „Lakers“ namuose 120:107 (28:35, 37:19, 31:26, 24:27) pranoko Filadelfijos „76ers“ (37-24) ekipą ir įsirašė antrąją pergalę paeiliui.

Davisas per 39 minutes pelnė 37 taškus (9/12 dvit., 4/5 trit., 7/8 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 2 sykius suklydo.

Tuo metu Jamesas pridėjo 22 taškus (7/11 dvit., 2/5 trit., 2/3 baudos), 14 rezultatyvių perdavimų, 7 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 blokus bei 3 klaidas.

Svečiai gerai pradėjo susitikimą ir po penkių Glenno Robinsono taškų iš eilės antrajame kėlinyje pirmavo 44:31, tačiau tuomet prasidėjo „Lakers“ spurtas.

Rajonas Rondo bei Davisas smeigė po tritaškį, Dwightas Howardas realizavo baudas, Davisas įkrovė iš viršaus ir po laimėtos atkarpos 10:2 „Lakers“ rezultatą išlygino – 50:50.

Tuomet LeBronas surinko keturis taškus paeiliui, Davisas – septynis, dėjimą atliko Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as ir šeimininkai antrąjį kėlinį užbaigė spurtu 15:4, po kurio pirmavo 65:54.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Davisas pataikė tritaškį, LeBronas surinko 5 taškus paeiliui, JaVale‘as McGee atliko dėjimą ir „Lakers“ persvara tapo triuškinama (75:54).

„76ers“ dar bandė ketvirtajame kėlinyje surengti lemiamą šturmą, tačiau tai daug vaisių nedavė. Bretto Browno auklėtiniai sugebėjo priartėti iki 8 taškų, tačiau rimčiau užsikabinti šiame mače jiems nebepavyko.

Filadelfijos ekipa šiose rungtynėse vertėsi be Joelio Embiido ir Beno Simmonso.

„Lakers“: Anthony Davisas 37 (9/14 dvit., 13 atk. kam.), LeBronas Jamesas 22 (7/11 dvit., 14 rez. perd., 7 atk. kam.), Dwightas Howardas 11 (4/4 dvit.), Avery Bradley ir Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as po 10.

„76ers“: Glennas Robinsonas 25 (7/10 dvit.), Tobias Harrisas 18 (6/12 dvit.), Mike‘as Scottas (4/7 trit., 8 atk. kam.), Alecas Burksas (1/5 trit.) ir Shake‘as Miltonas po 12, Furkanas Korkmazas 11 (3/5 trit.).