Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Luka Dončičius su Kristapu Porzingiu kartu pelnė 64 taškus ir atvedė Dalaso „Mavericks“ (38-25) į pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

34
38
58%
11/19
100%
3/3

Pratęsimo pareikalavusioje kovoje namuose žaidę „Mavericks“ krepšininkai 127:123 (24:22, 33:33, 30:30, 25:27, 15:11) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (26-36), kuriems tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Nugalėtojams Porzingis per 45 minutes pelnė 34 taškus (11/19 dvit., 3/9 trit., 3/3 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 5 varžovų metimus.

Tuo metu Dončičius surinko 22-ąjį karjeros trigubą dublį ir tapo daugiausiai tai padariusiu žaidėju „Mavs“ istorijoje. Gynėjas aplenkė Jasoną Kiddą.

Slovėnas Teksaso klubui per 41 minutę įmetė 30 taškų (5/9 dvit., 4/11 trit., 8/13 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir suklydo 7 kartus.

Tai buvo 10-asis 21-erių krepšininko 30-ies pelnytų taškų trigubas dublis ir jis prisijungė prie tai jau anksčiau padariusių Oscaro Robertsono, Michaelo Jordano, Russello Westbrooko ir Jameso Hardeno.

Komandos rungtynėse galėjo apsieiti ir be pratęsimo, bet likus 7,9 sekundės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Nicolo Melli smeigė tolimą metimą ir išlygino rezultatą – 112:112. Lemiamas Porzingio dvitaškis tikslo nepasiekė ir kova persikėlė į papildomą atkarpą.

Likus 70 sekundžių Dončičius, suklaidinęs varžovą, smeigė tolimą metimą (121:118), Zionas Williamsonas atsakė viena tikslia bauda (119:121), o šeimininkų pergalę prie baudų metimo linijos įtvirtino Porzingis ir Timas Hardaway.

Svečių gretose išsiskyrė 27 taškus (8/14 dvit., 3/8 trit., 2/3 baud.) pelnęs Brandonas Ingramas. Puolėjas per 41 minutę taip pat atkovojo 5 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

1-asis NBA naujokų biržos šaukimas Williamsonas per 35 minutes pasižymėjo 21 tašku (9/18 dvit., 3/5 baud.), 6 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 34 (11/19 dvit., 12 atk. kam., 5 blk.), Luka Dončičius 30 (8/13 baud., 17 atk. kam., 10 rez. perd., 7 kld.), Sethas Curry 21 (6/9 trit.), Timas Hardaway 18, Delonas Wrightas 10.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 27 (8/14 dvit.), Lonzo Ballas 25 (7/11 trit., 11 atk. kam.), Zionas Williamsonas 21 (9/18 dvit.), Jrue Holiday 19, Frankas Jacksonas 12, Derrickas Favorsas 10 (14 atk. kam.).