Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Vilčių patekti į atkrintamąsias neprarandanti Portlando „Trail Blazers“ (28-35) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

24
35
4
16

9-oje Vakarų konferencijos vietoje žengiantys „Blazers“ krepšininkai namuose 125:104 (37:30, 35:31, 28:18, 25:25) sutriuškino Vašingtono „Wizards“ (22-39).

Nugalėtojų gretose net 4 krepšininkai viršijo 20 pelnytų taškų ribą, o rezultatyviausiai iš jų rungtyniavo Carmelo Anthony.

35-erių veteranas per aikštėje praleistas 32 minutes spėjo įmesti 25 taškus (5/8 dvit., 3/5 trit., 6/6 baud.), atkovoti 5 ir perimti 2 kamuolius.

Šeimininkai reikalus aikštėje išsprendė dar trečiojo kėlinio pradžioje, kai spurtavo 10:0 ir įgijo triuškinančią persvarą – 85:64.

Beveik mėnesį dėl traumos nežaidęs „Blazers“ vedlys Damianas Lillardas į rikiuotę sugrįžo solidžiai – 22 taškai (2/5 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud.) ir 5 rezultatyvūs perdavimai per 32 minutes.

Svečių ekipoje rezultatyviausiai žaidė Bradley Bealas, surinkęs 29 taškus (6/20 dvit., 4/9 trit., 5/6 baud.), atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus per 38 minutes.

Latvis Davis Bertans „Wizards“ per 29 minutes pelnė 21 tašką (4/4 dvit., 4/12 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

„Trail Blazers“: Carmelo Anthony 25 (5/8 dvit.), Hassanas Whiteside'as 24 (10/14 dvit., 16 atk. kam., 4 blk.), Damianas Lillardas ir C.J. McCollumas po 22, Trevoras Ariza 15.

„Wizards“: Bradley Bealas 29 (6/20 dvit.), Davis Bertans 21 (4/12 trit.), Rui Hachimura 11.