Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Maskvos CSKA (19-9) puikiai rungtyniavo tiek puolime, tiek gynyboje ir stipriausiose Senojo žemyno pirmenybėse iškovojo užtikrintą pergalę.

13
24
8
3

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai ketvirtadienio vakarą išvykoje 97:66 (32:22, 16:16, 17:13, 32:15) sutriuškino Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus, kuriems Eurolygoje tai buvo šeštoji nesėkmė per pastaruosius septynis mačus.

Pirmoji rungtynių dalis sėkmingiau susiklostė CSKA ekipai, kuri ilgąją pertrauką pasitiko turėdama dviženklę persvarą – 48:38.

Trečiajame kėlinyje svečiai įjungė dar aukštesnę pavarą: Mike'as Jamesas pelnė 5 taškus paeiliui ir Rusijos klubas, įpusėjus ketvirčiui, susikrovė 18 taškų pranašumą (57:39).

Lemiamame ketvirtyje vaizdas nesikeitė – „Pao“ toliau vargo puolime, o pranašumą didinusi CSKA iškovojo pergalę solidžiu skirtumu.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kyle'as Hinesas, kuris per 22 aikštelėje praleistas minutes pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, sykį suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino Jamesas, kurio sąskaitoje 18 taškų (5/8 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir iš viso surinktas 21 naudingumo balas.

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomasas 12, Nickas Calathes 10 (7 rez. perd., 4 kld.), Ioannis Papapetrou (6 atk. kam.) ir Konstantinos Mitoglou po 9, Andy Rautins 8.

CSKA: Darrunas Hilliardas 21 (5/9 trit.) Mike'as Jamesas 18 (5 rez. perd.), Kyle'as Hinesas 13 (8 atk. kam.), Howardas Sant-Roosas 11, Johannesas Voigtmannas (5 atk. kam.) ir Kostas Koufos po 10.