Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Domantas Sabonis šiąnakt įsirašė 49-ąjį sezono dvigubą dublį ir įrašė savo pavardę į Indianos „Pacers“ (38-25) istoriją.

24
25
69%
9/13
12

Lietuvio vedama „Pacers“ išvykoje 108:102 (29:25, 33:21, 27:26, 19:30) pranoko Čikagos „Bulls“ (21-42) ekipą.

Sabonis per 36 minutes pelnė 24 taškus (9/13 dvit., 1/1 trit., 3/6 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 7 sykius suklydo.

49 dvigubi dubliai sezono metu – didžiausias pasiekimas „Pacers“ istorijoje. Identišką rodiklį 2008-2009 m. sezone užfiksavo Troy Murphy.

Rungtynės nebuvo tokios atkaklios, kaip gali pasirodyti. „Pacers“ iniciatyvą į savo rankas perėmė antrajame kėlinyje.

Oladipo realizavo bei Edmondas Sumneris realizavo po dvitaškį, Sabonis pelnė taškus iš po krepšio, metimą iš vidutinio nuotolio pridėjo Mylesas Turneris, o „Pacers“ ketvirtį užbaigė laimėdami atkarpą 17:4 ir nutolo 16 taškų persvara – 62:46.

Po ilgosios pertraukos geriau ir vėl atrodė „Pacers“. Sabonis surinko 4 taškus paeiliui, Aaronas Holiday atliko sėkmingą reidą krepšio link, Turneris pataikė abi baudas ir svečių pranašumas išaugo iki 22 taškų – 70:48.

„Bulls“ pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo priartėję iki 6 taškų (100:106), tačiau rimtas pavojus „Pacers“ persvarai kilęs nebuvo ir Indianos ekipa įsirašė penktąją pergalę per pastarąsias šešerias rungtynes.

„Pacers“ šiose rungtynėse vertėsi be klubo traumą patyrusio Malcolmo Brogdono ir kojos skausmus jaučiančio T.J. Warreno.

„Bulls“: Coby White’as 26 (7/11 dvit., 3/10 trit.), Shaquille’as Harrisonas 25 (5/6 trit.), Denzelis Valentine’as 13 (5/10 dvit., 1/7 trit.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 24 (9/13 dvit., 12 atk. kam., 7 kld.), Victoras Oladipo 16 (3/6 dvit., 2/4 trit.), Mylesas Turneris 15 (5/10 dvit., 8 atk. kam.), JaKarras Sampsonas 14 (5/6 dvit.), Edmondas Sumneris 12.

Visi šios nakties rezultatai:

Kovo 7 d., Šeštadienis
Washington Wizards Atlanta Hawks 118-112 stat »
Brooklyn Nets San Antonio Spurs 139-120 stat »
New York Knicks Oklahoma Thunder 103-126 stat »
Boston Celtics Utah Jazz 94-99 stat »
Chicago Bulls Indiana Pacers 102-108 stat »
Minnesota Timberwolves Orlando Magic 118-132 stat »
New Orleans Pelicans Miami Heat 110-104 stat »
Dallas Mavericks Memphis Grizzlies 121-96 stat »
Phoenix Suns Portland Trail Blazers 127-117 stat »
Los Angeles Lakers Milwaukee Bucks 113-103 stat »

Atrinkti (0) Visi (6)
Nesikeikiant
Nu na, tevas krc jau ir istorija nupirko... Neturiu ka pasakyti..
2020-03-07
-9
Klajoklis
Apsivyniok polietileno plevele, kai sprogsi sis pavydo bent sienos nebus meslinos😉
2020-03-07
+2
Domantas jau ir įsirašo savo vardą į Pacers istoriją,ateitį dar ne vieną rekordą pagerins.Tai yra kruopštaus darbo rezultatas.Atsidavęs krepšiniui 100% ir matom to darbo vaisius.Šaunuolis Domantas.