Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Jonas Valančiūnas buvo tarp Memfio „Grizzlies“ (31-32) lyderių, tačiau lietuvio pastangų šįkart nepakako.

26
32
11
44%
4/9

Tayloro Jenkinso auklėtiniai svečiuose 96:121 (28:33, 21:28, 16:34, 31:26) neprilygo Dalaso „Mavericks“ (39-25) krepšininkams.

Valančiūnas per 28 minutes pelnė 14 taškų (7/8 dvit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei sykį suklydo.

Tuo metu „Mavericks“ į pergalę vedė Kristaps Porzingis ir Luka Dončičius.

Latvis pelnė 26 taškus (4/10 dvit., 4/9 trit., 4/5 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus bei sykį suklydo.

„Man prireikė šiek tiek laiko, jog suprasčiau kai kuriuos dalykus ir jausčiausi čia komfortabiliai. Dabar viskas jaučiasi natūraliai ir pačiame rungtynių ritme.

Žinau, iš kur ateina mano metimai, kada galiu būti agresyvus. Viskas jaučiasi kur kas natūraliau ir lengviau. Esu gerame ritme ir noriu tai išlaikyti“, – po pergalės sakė Porzingis.

Dončičius prie pergalės pridėjo 21 tašką (5/12 dvit., 2/8 trit., 5/8 baudos), 6 rezultatyvius perdavimus, 4 sugriebtus ir 2 perimtus kamuolius bei 1 klaidą.

Dalaso ekipa rungtynes uždarė po ilgosios pertraukos. Porzingis pataikė dvitaškį, Dončičius realizavo baudas, Maxi Kleberis smeigė du tritaškius paeiliui ir atkarpą 25:6 laimėję „Mavericks“ triuškino „Grizzlies“ 31 taško persvara – 86:55.

Apskritai, „Mavericks“ trečiąjį kėlinį laimėjo 34:16 ir paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas.

„Jie varžėsi labai, labai kietai ir puikiai pataikė. Mus pavedė mūsų gynyba pirmajame kėlinyje ir trečiojo ketvirčio pradžioje. Turime atrodyti geriau“, – po nesėkmės sakė Jenkinsas.

Gimimo vieta: Utena, Lietuva

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 26 (5/10 dvit., 4/9 trit., 11 atk. kam., 4 blk.), Luka Dončičius 21 (5/12 dvit., 2/8 trit.), Sethas Curry 15 (6/6 dvit.), Courtney Lee 14 (3/4 trit.), Delonas Wrightas 11 (8 atk. kam.), Justinas Jacksonas 10.

„Grizzlies“: Joshas Jacksonas 16 (5/7 dvit., 2/8 trit.), Dillonas Brooksas 15 (3/7 dvit., 2/6 trit.), Jonas Valančiūnas 14 (7/8 dvit., 11 atk. kam.), Ja Morantas 11 (8 rez. perd., 6 kld.).

Visi šios nakties rezultatai:

Kovo 7 d., Šeštadienis
Washington Wizards Atlanta Hawks 118-112 stat »
Brooklyn Nets San Antonio Spurs 139-120 stat »
New York Knicks Oklahoma Thunder 103-126 stat »
Boston Celtics Utah Jazz 94-99 stat »
Chicago Bulls Indiana Pacers 102-108 stat »
Minnesota Timberwolves Orlando Magic 118-132 stat »
New Orleans Pelicans Miami Heat 110-104 stat »
Dallas Mavericks Memphis Grizzlies 121-96 stat »
Phoenix Suns Portland Trail Blazers 127-117 stat »
Los Angeles Lakers Milwaukee Bucks 113-103 stat »

Atrinkti (0) Visi (6)
RIČIS
Jonas vėl negauna minučių, o jo pataikymo procentas geriausias komandoje.Taigi nesvaikit apie porzingius ir co, svaidančius kiek nori ir iš kur nori-5 iš 10 , 4 iš 9,Luka- 5 iš 12 ,2 iš 8.,,SUPER PATAIKYMAS\'\' ?
2020-03-07
+3
Tas bangavimas ir yra didžiausia Memfio bėda.Gali laimėt dvi rungtynes iš eilės 30 taškų,bet paskui tiek pat pralaimėt.Su laiku ateis tas stabilumas,o kol kas iš Grizzlies galima tikėtis visko-ir triuškinančių pergalių,ir tokių pat pralaimėjimų.
2020-03-07
+8
R
Tikėkimės Europos duetas išliks sveiki ir playoffs pasiautės.
2020-03-07
+6
Jonas
tiksliau butu, ir vel I DUGNA trauke Utenos Plugas.
2020-03-07
-11
Dalasas
Rimtesnis varzovas kieta gynyba ir pasibaigia pergales Tai ne atlantos Nets gynyba nors dabar sekantis Atlanta Megic Blazers