Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

LeBronas Jamesas jau 19-ąjį kartą šiame sezone pasiekė 30-ies pelnytų taškų ribą, o jo vedami Los Andželo „Lakers“ (48-13) pasiekė itin saldžią pergalę.

37
36
79%
11/14
8

Franko Vogelio auklėtiniai namuose 113:103 (19:22, 29:26, 39:28, 26:27) palaužė geriausią rezultatą NBA turinčią Milvokio „Bucks“ (53-10) ekipą. „Lakers“ po šios pergalės tapo pirmąja Vakarų konferencijos komanda, užsitikrinusia vietą atkrintamosiose.

LeBronas per 36 minutes pelnė 37 taškus (11/14 dvit., 1/7 trit., 12/15 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

Tuo metu Giannis Antetokounmpo įmetė 32 taškus (9/15 dvit., 1/5 trit., 11/14 baudos), sugriebė 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

Po ilgosios pertraukos rezultatas buvo lygus (48:48), o itin atkakliose rungtynėse viena iš kertinių atkarpų įvyko trečiajame kėlinyje.

Anthony Davisas surinko 4 taškus paeiliui, Jamesas smeigė tritaškį, realizavo baudas bei dvitaškį, Davisas pridėjo taškus su pražanga, o „Lakers“ spurtavo 18:0 ir 5 taškų deficitą pavertė 13 taškų persvara – 68:55.

Vis tik „Bucks“ sugebėjo atsitiesti ketvirtajame kėlinyje. Donte DiVincenzo bei Khrisas Middletonas smeigė po tritaškį, Giannis Antetokounmpo realizavo baudas ir iki ketvirtojo pabaigos likus 5 min. 52 sek., svečių deficitas sumenko iki 4 taškų – 92:96.

„Bucks“ per vieną metimą taip priartėti ir nesugebėjo. Antetokounmpo realizavo baudą, o kitoje atakoje pataikė dvitaškį bei sumažino savo ekipos deficitą iki 6 taškų (99:105). Po to Davisas surinko 4 taškus paeiliui ir prieš prasidedant paskutinei mačo minutei, „Lakers“ jau pirmavo 109:99.

Daugiausia pataiko: Giannis Antetokounmpo

Tokios persvaros šeimininkams pakako iki pat finalinės sirenos ir „Lakers“ atsirevanšavo už nesėkmę pirmoje tarpusavio dvikovoje.

Paminėjimo vertas ir Daviso pasirodymas. Per pirmąją rungtynių dalį 5 taškus surinkęs puolėjas mačą baigė pelnęs 30 taškų (10/20 dvit., 0/4 trit., 10/11 baudos), atkovojęs 9 kamuolius, blokavęs 2 metimus ir suklydęs 4 sykius.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 37 (11/14 dvit., 1/7 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Anthony Davisas 30 (10/20 dvit., 9 atk. kam.), Kyle‘as Kuzma 11 (2/5 dvit., 1/6 trit., 8 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (9/15 dvit., 1/6 trit., 12 atk. kam.), Donte DiVincenzo 17 (3/7 trit.), Brookas Lopezas 13, Khrisaas Middletonas 12 (3/9 dvit., 2/10 trit.), Ericas Bledsoe 11 (5/10 dvit.).

Visi šios nakties rezultatai:

Kovo 7 d., Šeštadienis
Washington Wizards Atlanta Hawks 118-112 stat »
Brooklyn Nets San Antonio Spurs 139-120 stat »
New York Knicks Oklahoma Thunder 103-126 stat »
Boston Celtics Utah Jazz 94-99 stat »
Chicago Bulls Indiana Pacers 102-108 stat »
Minnesota Timberwolves Orlando Magic 118-132 stat »
New Orleans Pelicans Miami Heat 110-104 stat »
Dallas Mavericks Memphis Grizzlies 121-96 stat »
Phoenix Suns Portland Trail Blazers 127-117 stat »
Los Angeles Lakers Milwaukee Bucks 113-103 stat »

Atrinkti (0) Visi (4)
Atkaklios rungtynės,tik kad po pertraukos Lakers stabiliai situaciją valdė ir beveik visada pirmavo 5-6 taškais.Bucks tritaškiai dar gana sunkiai krito,kas yra vienas jų pagrindinių ginklų.Saldi Lakers pergalė,su Clippers bus dar įdomiau.
2020-03-07
+9
Kamasolis
Na manyciau po sitos pergales turėtu biski apsiraminti visi skeptikai ir lazybu bendroves.
2020-03-07
+10
Kitos rungtynės Lakers prieš Clippers. laimėtojus ant rankų nešios, o pralaimėtojus kaip Bucks ant žemės nuleis.