Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Nors Stephenas Curry praleido dar vieną sezono mačą, jo atstovaujamas „Golden State Warriors“ (15-49) klubas nutraukė ilgą pralaimėjimų namuose seriją.

13
28
10
8

„Warriors“ sekmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače 118:114 (21:26, 34:31, 27:33, 36:24) nugalėjo Filadelfijos 76ers“ (38-26) komandą.

San Francisko komanda nutraukė 10-ties pralaimėjimų namuose seriją ir taip išvengė 11-likos nesėkmių, užfiksuotų 1997-1998 metų sezone.

Po 58 rungtynių pertraukos ketvirtadienį sugrįžusiam Curry buvo diagnozuotas gripas. Komanda skelbia, kad „Warriors“ veidas jau pradėjo gydymą ir patikina, kad tai nėra galimas koronaviruso atvejis.

„Žinau, kad jo sūnus keletą dienų sirgo, todėl jis tikriausiai užsikrėtė nuo sūnaus. Mūsų gydytojai jį atidžiai patikrino ir diagnozavo paprastą gripą“, – kalbėjo „Warriors“ vyriausiais treneris Steve‘as Kerras.

Šeimininkus į pergalę vedė Damionas Lee, per 34 minutes pelnęs 24 taškus (7/9 dvit., 3/8 trit., 1/1 baud. met.) ir atkovojęs 6 kamuolius. Jam puikiai talkino per 29 minutes 23 taškus (8/11 dvit., 0/1 trit., 7/7 baud. met.) įmetęs ir 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs Ericas Paschallis.

Be Curry „Warriors“ komandai nepadėjo ir Draymondas Greenas. Tuo metu „76ers“ vertėsi be Joelio Embiido ir Beno Simmonso.

„Warriors“ atsiliko per pirmuosius tris kėlinius, po kurių vis dar turėjo 8 taškų deficitą – 82:90. Visgi per paskutines 12 minučių San Fracisko klubas įmetė 36 taškus, varžovams leido surinkti 24 ir galiausiai perlaužė rungtynes.

„Warriors“ per paskutinę rungtynių minutę taškus pelnė keturiomis baudomis, o „76ers” prametė tris metimus iš žaidimo ir kartą prarado kamuolį, taip galutinai kapituliuodami.

„Warriors“: Damionas Lee 24 (6 atk. kam.), Ericas Pachallis 23 (6 rez. perd.), Mychalas Mulderis 18, Marquese‘as Chrissas 13 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Jordanas Poole‘as 11, Draganas Benderis ir Andrew Wigginsas 10, Juanas Toscano-Andersonas 6 (6 atk. kam.).

„76ers“: Tobiasas Harrisas 24, Alas Harfordas 22 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Glennas Robinsonas 15 (6 atk. kam.), Shake‘as Miltonas 14, Raulzinho Neto ir Alecas Burksas po 11, Mike‘as Scottas 9 (10 atk. kam.).