Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Rokas Jokubaitis sužaidė geriausias rungtynes Kauno „Žalgiryje“ (22-2), o šalies čempionai po Eurolygos dvigubos savaitės Lietuvos krepšinio lygos mače iškovojo pergalę Utenoje.

Fotogalerija

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 91:82 (21:19, 26:16, 23:18, 21:29) susitvarkė su „Juventus“ (13-11) ir LKL iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės. Tai ilgiausia serija lygoje.

Jokubaitis per 32 minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir surinko 24 naudingumo balus.

Iki šiol Jokubaičio rekordas „Žalgiryje“ buvo 17 taškų, kuriuos įžaidėjas šį sezoną įmetė į „Šiaulių“ krepšį. Tai taip pat naudingiausios Jokubaičio karjeros „Žalgiryje“ rungtynes. Iki šio susitikimo jo rekordas buvo 23 naudingumo balai.

„Labai smagu dėl Jokubaičio, kuris tampa solidžiu žaidėju. Rokas atliko Thomaso Walkupo darbą, jis turėjo komandą savo rankose. Jis visus sustatė į vietą. Auga puikus žaidėjas“, – po mačo sakė Šarūnas Jasikevičius.

Rungtynėse „Žalgiris“ vertėsi be Thomaso Walkupo.

Trečią kartą iš eilės suklupusi „Juventus“ ekipa nukrito į penktąją poziciją. Ketvirtoje vietoje esantis Klaipėdos „Neptūnas“ turi viena pergale daugiau.

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus beveik keturioms minutėms „Juventus“ atsiliko tik 35:37, bet tuomet „Žalgiris“ spurtavo 10:0 ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 12 taškų persvara (47:35).

Trečiajame kėlinyje sužaidus 4 minutes po Artūro Milaknio tritaškio „Žalgirio“ pranašumas pasiekė 21 taško ribą (62:41). Iki mačo pabaigos likus 4,5 minutės „Juventus“ priartėjo iki 12 taškų deficito (67:79), tačiau solidžiai puolime atrodęs „Žalgiris“ neleido šeimininkams pagalvoti apie pergalę.

19
24
83%
5/6
8

Gebeno dėjimas:

„Žalgirio“ komandoje rezultatyviausiai žaidęs Artūras Milaknis per 27 minutes surinko 20 taškų (1/1 dvit., 4/6 trit., 6/6 baudos) ir 22 naudingumo balus.

Uteniškių komandoje Julius Jucikas pademonstravo idealų taiklumą. Jis per 21 minutę įmetė 20 taškų, pataikydamas visus 7 tritaškių, vieną mestą tritaškį ir visas 3 baudas. Krepšininkas vien per ketvirtąjį kėlinį surinko 10 taškų.

„Žalgirio“ ekipoje Karolis Lukošiūnas per 11,5 min. taškų nepelnė ir prasižengė penkis kartus.

„Juventus“: Julius Jucikas 20 (7/7 dvit., 1/1 trit., 3/3 baudos), Vytautas Šulskis 15 (6/9 metimai), Norbertas Giga ir Bryantas Crawfordas (6 kl.) po 10, Gytis Radzevičius 8.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 20 (4/6 trit., 6/6 baudos), Rokas Jokubaitis 18 (5/6 dvit., 3/5 trit., 8 rez. perd., 24 naud. bal.), Zachas LeDay 14 (6 atk. kam.), Martinas Gebenas, Lukas Lekavičius ir Nigelas Hayesas po 8.

LeDay darbas abiejose aikštės pusėse:

Atrinkti (0) Visi (73)
ne i tema
tai kada nuoseda suteiks brazdeikiui pilietybe? jau pusantro menesio praejo nuo to kai prasyma pateike
2020-03-09
-2
Antanas
Dejau ant sito degradavusio projektelio.
Aha
Jokubaitis puikiai, taip ir toliau varyt. Gaila, Lukosiunui visiskai nenusiseke rungtynes, kazkiek nuvyle ir Gebenas, ypac gynyboj visai nesusitvarke su Juciku. Apskritai gynyba nebuvo pati geriausia, o ketvirtam keliny isvis akis skaudejo ziurint, bet atsizvelgiant, kokia savaite buvo, tai is dalies suprantama ir kazkiek pateisinama. Aisku, is jaunimo, kuris Eurolygoj trina suola, visada LKL norisi didesnio indelio.
Nevikeliai
Dilmah Su Antanu Tik pries Runktynes mala suda protinguoliai po Runktyniu slepiasi Klounai Antanas Tai turbut koks kausas
uz zalgiri
visada sakiau kad jokubaitis gaves normaliai zaist bus n kartu geresnis uz walkup bet jam zalgiryje deja numatyta tik suoliuko trynejo vieta nes pagrindinis pg pagal jasikeviciu yra amerikietis.apie tai kad treneris tiek laiko bande daryt izaideja is meksikiecio dabar jau nieks net neprisimena,nors jei tiek sansu butu gaves rokas,klausimas kaip atrodytu dabar
2020-03-08
-16
Klausimas
kaip atrodo Jokubaitis prieš Juventusą ir kaip gali atrodyti prieš Barseloną ar Maccabi? Šituo savo klausimu visiškai nenoriu sumenkinti Roko kaip jauno krepšininko sugebėjimų ir perspektyvų,bet žaidžiant prieš visai kito kalibro komandas gali dar trūkti meistriškumo ir elementarios patirties.
2020-03-08
+8
Joris
Zalgirio pergales pacios saldziausios nes zinai, kad dar vienas wilenskas pituchas is nevilties springsta nuo pigaus alaus ir neisgliaudytu semacku.
2020-03-08
+6
Kamasolis
Bl tas skucas tai nesveikas. Tikrai ne ta sporto šaka pasirinkes. Visiskas nulis.
2020-03-08
+5
Kaunas
Gerai kad turejo 21 taska isvaiste 4 kelini nors ir jaunimas zaide Bet vien Jucikas kiek maude Geben po krepsiu Juciko Beruckos tritaskiai netiketai Leido priartet Kita karta galima prisizaist