Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Prienų „CBet“ (11-13) apgynė namų sienas. Tris tarpusavio dvikovas kišenėje turintys prieniškiai namuose 94:70 (20:17, 23:24, 24:8, 27:19) nugalėjo Alytaus „Sintek–Dzūkiją“ (6-18).

24
26
6
83%
5/6

Prieniškiai toliau tvirtai laikosi šeštoje „Betsafe–LKL“ pirmenybių vietoje. Alytiškių situacija prastesnė – septintas pralaimėjimas iš eilės ir 9 vieta.

Rungtynes prieniškiai perlaužė trečiajame kėlinyje. Prieniškiai spurtavo 12:0 ir įgijo solidų 17 taškų pranašumą. Visas rungtynes „CBet“ į priekį vedė Arno Veličkos ir Martyno Varno duetas.

Pirmasis tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju – pelnė 24 taškus (3/7 dvit., 5/6 trit., 3/3 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Velička pridėjo 5 taiklius tolimus metimus ir taip pasiekė savo karjeros rekordą.

„CBet“ gretose starto penketo žaidėjai surinko liūto dalį taškų – 75 iš 94.

„Sintek–Dzūkijos“ gretose naudingiausias buvo Egidijus Dimša. „Centras“ pelnė 14 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Dzūkams koją pakišo klaidos. Jų komanda padarė 17.

Pirmoje rungtynių dalyje nei viena ekipa neįgijo didesnio pranašumo. Didžiausią grėsmę abejoms ekipoms kėlė gynėjai.

Alytiškius į priekį vedė nesustabdomas Gabe‘o DeVoe ir Chauncey Collinso duetas. „Sintek–Dzūkija“ po minučių kovos pelnė 41 tašką ir net 29 iš jų pelnė DeVoe ir Collinsas.

Ne ką prasčiau atrodė ir „CBet“ jaunieji gynėjai Arnas Velička ir Martynas Varnas. Jie atitinkamai pelnė 11 ir 13 taškų. Velička antrojo kėlinio pabaigoje sukūrė įspūdingą epizodą. Aidint kėlinio sirenai jis paleido tikslų kamuolį iš aikštės vidurio.

Po pertraukos prieniškiai ėmė tvarkyti reikalus. Į klampų žaidimą varžovus įvėlęs „CBet“ įgijo 17 taškų pranašumą.

Artūro Jomanto  ir vyr. trenerio Valdemaro Chomičiaus techninės pražangos tapo lemiamu lūžiu po kurio „CBet“ atgal nebesižvalgė.

„CBet“: Arnas Velička 24 (5/6 trit., 6 rez. perd.), Martynas Varnas 18 (4/6 trit.), Lukas Uleckas 14, Laurynas Birutis 12 (9 atk. kam., 2 bl.), Karolis Guščikas ir Regimantas Miniotas po 7.

„Sintek-Dzūkija“: Chauncey Collinsas ir Gabe’as DeVoe po 17, Egidijus Dimša 14.