Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

VTB Vieningoje lygoje solidus Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio žaidimas pergalės neatnešė.

Daugiausia pataiko: Alan Williams

Lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ (13-6) namuose 71:77 (19:13, 16:19, 21:21, 15:24) nusileido Maskvos CSKA (15-4) ekipai.

Kalnietis per 26 minutes pelnė 17 taškų (5/7 dvit., 2/6 trit., 1/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 3 sykius suklydo bei surinko 12 naudingumo balų.

Tuo metu Kuzminskas pridėjo 11 taškų (3/5 dvit., 1/6 trit., 2/2 baudos), 3 rezultatyvius perdavimus, po 1 perimtą ir atkovotą kamuolį, 4 išprovokuotas pražangas bei 3 sykius suklydęs, jis surinko 6 naudingumo balus.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei Kalnietis smeigė tritaškį ir sumažino „Lokomotiv“ deficitą iki 3 taškų (69:72). Iki mačo pabaigos likus 19 sekundžių, Johannesas Voigtmannas realizavo vieną baudą ir padidino svečių pranašumą iki 4 taškų (75:71).

Vis tik Johnny O‘Bryanto tritaškis skriejo pro šalį, o kamuolį puolime atkovoję šeimininkai kaip mat suklydo. Danielis Hackettas neilgai trukus sumetė abi baudas ir mačo nugalėtojas tapo aiškus.

CSKA gretose rezultatyviausiai žaidęs Mike‘as Jamesas per 29 minutes įmetė 16 taškų (2/9 dvit., 2/8 trit., 6/8 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 8 pražangas, sykį suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

„Lokomotiv“: Willas Cummingsas (2/7 dvit.) ir Mantas Kalnietis (3/6 dvit.) po 17, Mindaugas Kuzminskas 11 (3/5 dvit., 1/6 trit.).

CSKA: Mike‘as Jamesas 16 (2/9 dvit., 2/8 trit.), Joelis Bolomboy 12 (4/7 dvit., 7 atk. kam.), Danielis Hackettas (7 atk. kam.) ir Kyle‘as Hinesas (8 atk. kam.) po 11.