Domantas Sabonis buvo šalia karjeros rekordo ir dar vieno trigubo dublio, tačiau jo pastangų nepakako.

30
10
43%
3/7

Lietuvio vedamas Indianos „Pacers“ (39-26) namuose 111:114 (22:30, 28:29, 30:35, 31:20) turėjo pripažinti Bostono „Celtics“ (43-21) komandos pranašumą. „Celtics“ su šia pergale užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Daugiausiai laiko ant parketo praleidęs Sabonis per 41 minutę pelnė 28 taškus (13/21 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

Puolėjo rezultatyvumo rekordas siekia 30 taškų, kuriuos jis surinko rungtynėse su Šarlotės „Hornets“ 2018-aisiais.

Pirmuosius tris kėlinius kur kas užtikrinčiau žaidę „Celtics“ lemiamą ketvirtį pasitiko turėdami 14 taškų pranašumą – 94:80. Ketvirtojo kėlinio pradžioje vaizdas pernelyg nesikeitė: Enesas Kanteras bei Gordonas Haywardas realizavo po dvitaškį ir, likus 7 min. 40 sek., svečiai pirmavo 102:86.

Vis tik tuomet „Pacers“ kilo į lemiamą šturmą. T.J. Warrenas surinko 5 taškus paeiliui, Victoras Oladipo pataikė po du dvitaškius ir tritaškius, o Indianos ekipa spurtavo 15:2 ir, likus 3 min. 32 sek., deficitą nurėžė iki 3 taškų – 101:104.

„Celtics“ paprašė minutės pertraukėlės, bet po jos Warrenas atseikėjo dar vieną tolimą metimą, o Sabonis pridėjo taškus su pražanga ir likus kiek daugiau nei 2 minutėms, „Pacers“ išsiveržė į priekį – 107:104.

Vis tik mačo pabaigą sėkmingiau sužaidė Bostono ekipa. Prieš prasidedant paskutinei susitikimo minutei Jaysonas Tatumas rezultatą išlygino, Mylesas Turneris prametė tritaškį, Marcusas Smartas pataikė iš po krepšio ir persvėrė rezultatą „Celtics“ naudai (111:109).

Gimimo vieta: Portlandas, JAV

Likus 26,8 sek., Oladipo tritaškis skriejo pro šalį ir „Pacers“ teko tyčia prasiženginėti. Kemba Walkeris realizavo vieną baudą, o kitoje aikštelės pusėje Sabonis pataisė netikslų Oladipo metimą ir, likus 7,8 sekundės, sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo (111:112).

Po to Smartas realizavo abu baudų metimus, o Justino Holiday mestas tritaškis tikslo nepasiekė ir finalinė sirena paskelbė „Celtics“ triumfą.

„Parodėme daug kovos. Praėjo nemažai laiko, kuomet vėl buvau pozicijoje, kurioje galėjau vesti komandą“, – po nesėkmės sakė Oladipo.

„Mums tikriausiai to reikėjo. Turint tokią persvarą viską iššvaistyti iki minus trijų ir vis tiek laimėti veikiausiai yra geras dalykas visai komanda žvelgiant į ateitį. Buvo sunku“, – teigė „Celtics“ strategas Bradas Stevensas.

„Pacers“: Domantas Sabonis 28 (13/21 dvit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Victoras Oladipo 27 (5/7 trit., 7 atk. kam.), T.J. Warrenas 22 (8/16 dvit.), Mylesas Turneris 16 (6/8 dvit., 8 atk. kam., 4 blk.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30 (8/13 dvit., 3/9 trit.), Gordonas Haywardas 27 (7/12 dvit., 10 atk. kam.), Danielis Theisas 20 (6/10 dvit.), Marcusas Smartas 16 (4/8 dvit., 2/6 trit.), Kemba Walkeris 11 (1/4 dvit., 2/8 trit.).

Visi šios nakties rezultatai:

Kovo 11 d., trečiadienis
Indiana Pacers Boston Celtics 111-114 stat »
Washington Wizards New York Knicks 122-115 stat »
Chicago Bulls Cleveland Cavaliers 108-103 stat »
Houston Rockets Minnesota Timberwolves 117-111 stat »
Memphis Grizzlies Orlando Magic 115-120 stat »
San Antonio Spurs Dallas Mavericks 119-109 stat »
Portland Trail Blazers Phoenix Suns 121-105 stat »
Golden State Warriors Los Angeles Clippers 107-131 stat »
Los Angeles Lakers Brooklyn Nets 102-104 stat »

Atrinkti (0) Visi (2)
Gaila,pritrūko nedaug iki dar vieno trigubo dublio.Komanda taip pat pralaimėjo,liūdnas vakaras Pacers fanams.Bent jau Oladipo atrodo įsivažiuoja,pradeda vis daugiau taškų rinkt.Čia jau neblogai,vis didesne paspirtim tampa.