Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Dramatišką pralaimėjimą „Staples Center“ arenoje patyrė Los Andželo „Lakers“ (49-14) krepšininkai.

22
22
42%
5/12
75%
3/4

Franko Vogelio auklėtiniai namuose 102:104 (33:27, 25:29, 22:31, 22:17) turėjo pripažinti Bruklino „Nets“ (30-34) komandos pranašumą.

Dar vieną galingą pasirodymą surengęs LeBronas Jamesas pelnė 29 taškus (8/13 dvit., 4/9 trit., 1/5 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį bei 3 sykius suklydo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Chrisas Chiozza pataikė tritaškį, Carisas LeVertas realizavo dvitaškį, o Taureanas Prince‘as atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir, likus 6 min. 44 sek., „Nets“ įgijo 9 taškų persvarą – 97:88.

Vis tik tuomet į darbą kibo „Lakers“ žvaigždės. LeBronas Jamesas ir Anthony Davisas kartu surinko 6 taškus ir likus 4 minutėms, grąžino šeimininkus į rungtynes – 94:97.

Likus 1 min. 47 sek., Jamesas atliko sėkmingą reidą krepšio link ir nurėžė „Lakers“ deficitą iki minimumo (99:100). Visai netrukus LeVertas realizavo baudas, o likus 43,1 sekundės tritaškį atseikėjo Davisas, kuris po ilgos pertraukos išlygino rezultatą – 102:102.

„Nets“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios Spenceris Dinwiddie pataikė dvitaškį ir vėl persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (104:102).

„Lakers“ atsakė savąja minutės pertraukėle, po kurios Jamesas atliko puikų reidą į baudos aikštelę, tačiau padaręs sunkiausią dalį, Los Andželo ekipos vedlys nesugebėjo pataikyti iš po krepšio. Abiejų komandų krepšininkai susigrūmė dėl kamuolio ir peržiūros sistemą pasitelkę teisėjai jį atidavė šeimininkams.

Daugiausia pataiko: Spencer Dinwiddie

„Lakers“ išpuoliui buvo likusios 5 sekundės, o Jamesas dar kartą veržėsi į baudos aikštelę, tačiau šįkart atmetė kamuolį laisvam prie tritaškio likusiam Davisui, bet jo metimas su sirena skriejo pro šalį ir finalinė sirena paskelbė „Nets“ pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Dinwiddie pelnė 23 taškus (6/13 dvit., 1/4 trit., 8/8 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei 4 sykius suklydo.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29 (8/13 dvit., 4/9 trit., 12 atk. kam., 9 rez. perd.), Anthony Davisas 26 (5/11 dvit., 4/8 trit., 8 atk. kam.), Kyle‘as Kuzma 14 (6/7 dvit.), Avery Bradley 10.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 23 (6/13 dvit., 7 rez. perd.), Carisas LeVertas 22 (5/12 dvit., 3/8 trit.), Timothe‘as Luwawu-Cabarrotas 13 (3/6 dvit., 2/7 trit.), Joe Harrisas 12, Chrisas Chiozza 11 (3/7 trit.).

Anthony Daviso pasirodymas:

Visi šios nakties rezultatai:

Kovo 11 d., trečiadienis
Indiana Pacers Boston Celtics 111-114 stat »
Washington Wizards New York Knicks 122-115 stat »
Chicago Bulls Cleveland Cavaliers 108-103 stat »
Houston Rockets Minnesota Timberwolves 117-111 stat »
Memphis Grizzlies Orlando Magic 115-120 stat »
San Antonio Spurs Dallas Mavericks 119-109 stat »
Portland Trail Blazers Phoenix Suns 121-105 stat »
Golden State Warriors Los Angeles Clippers 107-131 stat »
Los Angeles Lakers Brooklyn Nets 102-104 stat »

Atrinkti (0) Visi (7)
nera
geresnio ryto, nei pamatyt kaip steroidine bezdzionele prameta lemiama metima ir fakers gauna
2020-03-11
Bet kaip taip Broniui pramest iš po krepšio.Viską padarė,lengviausia dalis liko.Kartais,kas atrodo lengviausia,tampa sunkiausia.Po pergalės prieš Clippers komandą Lakers žaidėjai džiaugėsi,tai po šitų kartėlis nemažas liks.