Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Pirmąkart sezone rungtynes starto penkete pradėjęs Bobanas Marjanovičius surengė karjeros vakarėlį. Dominavęs serbas surinko galingą dvigubą dublį, Luka Dončičius žaidė trigubo dublio ritmu, o jų vedama Dalaso „Mavericks“ (40-27) grįžo į pergalių kelią.

31
38
88%
7/8
17

Ricko Carlisle'o auklėtiniai Denveryje 113:97 (33:29, 24:21, 27:35, 29:12) pranoko vietos „Nuggets“ (43-22) ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Šį sezoną vos po 9 minutes vidutiniškai žaidžiantis Marjanovičius aikštėje praleido 31 minutę, įmetė 31 tašką (12/20 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 17 ir perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo ir užfiksavo 38 balų naudingumą.

Serbijos milžinui perdavimus serviravęs Dončičius rungtyniavo 40 minučių, pelnė 28 taškus (8/14 dvit., 2/8 trit., 6/11 baud.), išdalijo 9 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 6 ir perėmė 2 kamuolius.

Kristaps Porzingis rungtynes praleido dėl kelio problemų.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, Denverio ekipa minimaliai buvo priekyje, bet tuomet Marjanovičius sumetė šešis taškus iš eilės, J.J. Barea pataikė dvitaškį ir svečiai persvėrė svarstykles į savo pusę – 92:85.

Paskui „Mavs“ dar spurtavo 11:2 ir galiausiai pabėgo 107:95.

„Nuggets“ per lemiamą kėlinį įmetė 12 taškų, kai Dalaso klubo krepšininkai – 29.

„Mavericks“: Bobanas Marjanovičius 31 (17 atk. kam.), Luka Dončičius 28 (9 rez. perd., 6 atk. kam.), Maxi Kleberas 15 (3/9 trit.), Timas Hardaway 14 (4/12 trit.), Delonas Wrightas 10 (9 atk. kam.).

„Nuggets“: Jamalas Murray 25 (3/11 trit.), Willas Bartonas 23 (4/9 trit.), Nikola Jokičius 14 (13 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Paulas Millsapas 12 (8 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Keista matyti Bobaną rezultatyviausią komandoje.Ir žaidė kaip jam gana daug minučiu.Jis yra trumpų atkarpų žaidėjas,o čia net 31 atžaidė.Nu šaunuolis.🙂