Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Sėkmingai antruosius metus Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rungtyniaujantis Niujorko „Knicks“ krepšininkas Mitchellas Robinsonas susimąstė.

GM: 61

Šį sezoną 21-erių atletas dvitaškius metė ir tuo pačiu bendrai iš žaidimo krepšį atakavo net 74,2 proc. taiklumu – geriausiai NBA lygoje.

Toks rezultatas pretenduoja tapti geriausiu visų laikų lygos istorijoje, tačiau pirmenybes suspendavus dėl koronaviruso proveržio ir kylant vis daugiau nežinomybės dėl jų pratęsimo, Mitchellas iškėlė klausimą.

„Ar tai reiškia, jog pagerinau vieno sezono metimų iš žaidimo taiklumo rekordą?“ – tviteryje rašė „Knicks“ krepšininkas.

Šiuo metu šis visų laikų rekordas priklauso legendai Wiltui Chamberlainui, kuris 1972-1973 m. sezone iš žaidimo krepšį atakavo įspūdingu 72,7 proc. taiklumu.

Trečias, ketvirtas ir penktas rezultatai priklauso DeAndre Jordanui, dabar atstovaujančiam Bruklino „Nets“.

Puikiu pataikymu šį sezoną išsiskiria ir Los Andželo „Lakers“ centras Dwightas Howardas. Jo pataikymo procentas iš žaidimo siekia 73,2 proc.

Visgi lieka neaišku, ar tokie Howardo ir Robinsono rezultatai užsiskaitys, jeigu čempionatas nebus pratęstas, mat iki reguliariojo sezono pabaigos klubams liko sužaisti 15-19 rungtynių.

Bendra Mitchello 2019-2020 m. sezono statistika siekia 9,7 taško, 7 atkovotus kamuolius ir 2 blokuotus metimus per 23 žaidimo minutes.