Nuotr.:

Tinklalapis „BasketNews.lt“ šeštus metus paeiliui apžvelgia perspektyviausius šalies talentus, o šiemet pirmiausia aptarsime 2004-aisiais gimusių vaikinų kartą (U16).

Paulius Murauskas

Paulius  Murauskas
Paulius  Murauskas
MIN: 24.16
PTS: 15.5 (53.62%)
REB: 7
AS: 1.25
ST: 2.25
BS: 0.5
TO: 1.75
GM: 4

Artėjančią vasarą Laimono Eglinsko ir jo vadovaujamos Lietuvos šešiolikmečių rinktinės Šiaurės Makedonijoje lauks pirmasis rimtas iššūkis – Europos jaunučių krepšinio čempionatas.

Perspektyviausių šalies jaunuolių reitingą „BasketNews.lt“ tradiciškai sudaro konsultuojantis su jaunimo treneriais, gerai susipažinusiais su Lietuvos talentų galimybėmis. Pažymėtina, jog reitingas sudarytas atsižvelgiant ne į šių dienų rezultatus, o į krepšininkų perspektyvą ateityje.

Šioje kartoje tarp apklaustųjų buvo paminėti beveik 20 krepšininkų, o lygiausia kova vyko dėl patekimo į dešimtuką, kur kelis kartus trenerių išskirti Žygimantas Sabaliauskas bei Nojus Lebskas galiausiai liko už Top 10 ribų.

Nuotr. facebook.com
 

10.

Arūnas Rimkus

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2004-07-16 Šilalė  188 Gynėjas KM „Žalgiris“

Šilališkis trenerių radaruose atsirado tik šį sezoną, kai Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) savo taškų vidurkį pakėlė nuo 8,1 tšk. iki 20,2 tšk.

Svarbiausia, jog gynėjas rungtyniauja ne silpnoje, o praėjusių metų vicečempionų komandoje ir yra išreikštas jos lyderis puolime, iš žaidimo išmetantis net po 19,3 metimo bei atliekantis po 4,2 rezultatyvaus perdavimo.

Tik praėjusį sezoną KM „Žalgirio“ I ekipoje debiutavęs Rimkus išskiriamas kaip vienas darbščiausių savo kartos žaidėjų, o toks jo staigus progresas leidžia tikėtis, jog ateityje jis gali būti ne tik savo komandos lyderiu, bet ir jaunimo rinktinių vienu iš vedlių.

Nepaisant daug įdedamo darbo, gynėjo trūkumas yra prasta kamuolio varymo technika silpnąja ranka. Taip pat pažymima metimo technika, kuri yra per žema, bei silpnas taktinių situacijų skaitymas.

Nuotr. facebook.com
 

9.

Danielius Kasparas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Komanda

   2004-02-26 Vilnius  198 Puolėjas Vilniaus KM

Vilnietis šį sezoną yra naudingiausias MKL U16 krepšininkas, vidutiniškai renkantis net po 29,3 naudingumo balo.

Krepšininkas Vilniaus KM ekipai šį sezoną vidutiniškai pelno po 20,4 taško, atkovoja po 12,3 kamuolio, o iš vidutinio nuotolio atakuoja įspūdingu 71,1 proc. taiklumu.

Pažymima, jog puolėjas pasižymi geru prasiveržimu ir tarp bendraamžių išsiskiria fiziniu pasiruošimu.

Vis dėlto 10-ąją vietą MKL užimančioje komandoje Kasparas turi absoliučią laisvę, kas prisideda prie įspūdingos statistikos.

Būdamas 198 cm ūgio, krepšininkas rungtyniauja ketvirtoje pozicijoje ir apklaustieji abejoja, ar ateityje Kasparas su tokiu ūgiu galės sėkmingai rungtyniauti po krepšiais. Taip pat akcentuojama silpna gynyba.

Norint pereiti į lengvojo krašto poziciją, kur treneriai jį mato ateityje, vilniečiui reikia gerinti metimą iš toli, kas suteiktų jam universalumo. Šį sezoną puolėjas per rungtynes vidutiniškai išmeta vos po 0,7 tritaškio, pataikydamas 30 proc. metimų.

Nuotr. SKM
 

8.

Gediminas Alisas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Komanda

   2004-01-16 Tauragė  194 Puolėjas „Ežerūnas“

Alisas yra ne tik MKL pirmaujančios Sostinės KM lyderis U16 pirmenybėse, bet ir vienas naudingiausių krepšininkų U17 čempionate.

Tarp bendraamžių krepšininkas praėjusio sezono čempionų ekipai vidutiniškai renka po 15,8 taško, 9,8 atkovoto kamuolio bei 23,5 naudingumo balo.

Tarp metais vyresnių krepšininkų puolėjo statistika taip pat solidi – 16,3 taško, 8,1 atkovoto kamuolio ir 21,1 naudingumo balo.

Tokie pasirodymai Alisui leido tapti antruoju krepšininku šioje kartoje, pravėrusiu Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) duris – tauragiškis Molėtų „Ežerūne“ šį sezoną spėjo sužaisti dvejas rungtynes ir vidutiniškai per 13 minučių pelnė po 2,5 taško ir rinko po 1,5 naudingumo balo.

Treneriai išskyrė žaidėjo fiziškumą, lyderystę bei prasiveržimą, kai kuriais momentais primenantį net ir Liną Kleizą.

Vis dėlto Alisas yra ankstyvo brendimo krepšininkas, o 194 cm ūgis krepšininkui neleis sėkmingai žaisti ketvirtuoju ar trečiuoju numeriu, kur jis jaučiasi geriausiai.

Žemesnis nei 20 proc. pataikymas iš toli didina trenerių abejonės dėl perspektyvos ateityje krepšininkui persiorentuoti į gynėjo poziciją, todėl šį žaidimo elementą Alisas privalo tobulinti.

Nuotr. facebook.com

7.

Kajus Kublickas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Komanda

   2004-09-02 Kauno raj.  185 Gynėjas KM „Žalgiris“

Vieną plačiausių judesių arsenalą turintys savo kartos gynėjas, kuriam šį sezoną iki galo atsiskleisti trukdė įvairios problemos.

Praėjusią vasarą krepšininkas priėmė sprendimą palikti MKL vicečempionų gretas ir nusprendė jėgas išbandyti metais vyresniųjų pirmenybėse, kur vidutiniškai pelnė po 6,5 taško, atliko po 3,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 8,6 naudingumo balo.

Vis dėlto po Naujųjų metų krepšininkas nusprendė grįžti rungtyniauti į savo amžiaus grupę, tik jau į antrąją KM „Žalgirio“ komandą. U16 pirmenybėse Kublickas spėjo sužaisti vos vienerias rungtynes (16 taškų, 19 naudingumo balų), iki kol jį sustabdė problemos su keliu.

Kublickas trenerių yra giriamas už puikų žaidimo skaitymą, kamuolio valdymo ir metimo technikas, progų susikūrimą žaidžiant 1x1, o sprogstamoji jėga yra įvardinama kaip viena didžiausių šioje kartoje.

Kaip pagrindinis 185 cm ūgio gynėjo trūkumas yra pažymimas atletiškumas, kuris trukdo visiškai atskleisti puikius individualius įgūdžius. Taip pat Kublickui trūksta stabilumo atakuojant iš toli.

Nuotr. facebook.com

6.

Domantas Šarauskas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Komanda

   2004-02-21 Šiauliai  195 Gynėjas KA „Saulė“

Šiauliečiai šį sezoną stebina ir yra tarp pirmaujančių MKL komandų, o viena pagrindinių to priežasčių – Šarauskas.

Gynėjas tarp bendraamžių MKL vidutiniškai pelno po 20,7 taško, atkovoja po 7,4 kamuolio, atlieka po 3,8 rezultatyvaus perdavimo ir renka po 21,6 naudingumo balo.

Tarp metais vyresnių krepšininkų atakuojantis gynėjas taip pat nepradingo – 6,6 taško, 2,3 rezultatyvaus perdavimo ir 9,4 naudingumo balo.

195 cm krepšininkas tarp perimetro žaidėjų išsiskiria ne tik savo ūgiu, bet ir ilgomis galūnėmis, kas jam leidžia susikurti pranašumą prieš tiesioginius oponentus.

Be puikių fizinių duomenų treneriai pažymi gerą Šarausko kūno valdymą, platų puolimo judesių arsenalą bei gerą aikštės matymą.

Krepšininkas turi didelį potencialą tapti solidžiu atakuojančiu gynėju, bet jam būtinai reikia pagerinti metimą iš toli, kurio pataikymo procentas dabar siekia vos 20 proc. Taip pat išskiriama, jog šiaulietis nepasižymi gera individualia gynyba.

Nuotr. MKL
 

5.

Kajus Leliukas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Komanda

   2004-05-18 Šiauliai  203 Centras KA „Saulė“

Leliukas – dar vienas šiaulietis, sudarantis galingą duetą su Šarausku KA „Saulės“ ekipoje.

Trečias pagal naudingumą MKL U16 čempionate žaidėjas vidutiniškai pelno po 20,1 taško, atkovoja po 12,3 kamuolio, atlieka po 2,3 rezultatyvaus perdavimo ir renka po 26,2 efektyvumo balo.

Tarp metais vyresnių krepšininkų Leliukas išlieka stambi figūra, renkanti dvigubo dublio vidurkius – 14,5 taško, 10,9 atkovoto kamuolio ir 20,1 naudingumo balo.

Apklaustieji išskiria 203 cm ūgio centro fizinius duomenis, gerą kūno valdymą bei gebėjimą žaisti ne tik arčiau krepšio, bet ir pataikyti iš distancijos. 

Dėl savo žaidimo stiliaus ir fizinių duomenų Leliukas gali priminti žemesnę Lauryno Biručio versiją.

Vis dėlto kai kuriems treneriams nerimą kelia krepšininko charakteris, pažymėdami, jog atletas per anksti pradėjo gerai galvoti apie save, o tai neprisideda prie tobulėjimo. Taip pat krepšininkui trūksta fizinio pasiruošimo bei greičio.

Nuotr. facebook.com

4.

Rokas Jocys

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Komanda

  

2004-03-30

Palanga

 195

Puolėjas

„Stella Azzura“

Didžiausia mįslė tarp savo kartos žaidėjų, apie kurio žaidimą sunkiai gali papasakoti ir Lietuvos treneriai ir reitinge jis buvo vertinamas nevienodai – vieni apklaustieji net neįtraukė jo į dešimtuką, o kiti matė jį tarp trijų geriausių savo kartos krepšininkų.

Jocys Lietuvą paliko 2018-ųjų vasarą ir išvyko į Romos „Stella Azzura“ akademiją, o toks jaunojo talento sprendimas iš pradžių skeptiškai buvo sutiktas mūsų krepšinio federacijos.

Vis dėlto „BasketNews.lt“ žiniomis, federacijos požiūris šiuo klausimu pasikeitė ir Jocį turėtume išvysti artėjančią vasarą Europos 16-mečių čempionate.

Antrojo bei trečiojo numerio pozicijoje rungtyniaujantis krepšininkas yra linkęs labiau veržtis į dešinę ranką ir didžiąją savo taškų dalį pelno iš baudos aikštelės. Taip pat Jocys nevengia kontakto bei gali atakas užbaigti žaisdamas nugara į krepšį.

Taip pat treneriai, matę Jocio žaidimą Italijoje, išskiria pagerėjusį jo metimą iš distancijos ir ilgas galūnes, dėl kurių 15-metis solidžiai kovoja dėl kamuolių, ypač puolime.

195 cm ūgio atleto trūkumu yra išskiriama sprogstamoji jėga bei prastas kojų darbas gynyboje, dėl ko Jociui yra sunku stabdyti staigesnius gynėjus.

Pažymima, jog Jocys aikštėje daro daug dalykų gerai, bet nė vienas žaidimo elementas nesiekia elitinio lygio. Kaip panašų Jocio žaidimo įgūdžių atitikmenį dalis apklaustųjų išskyrė Klaipėdos „Neptūno“ puolėją Tadą Sedekerskį.

Išsami statistika Italijos jaunimo pirmenybėse nėra vedama, tačiau Jocio pajėgumu galėjome įsitikinti vasarį vykusiame tarptautiniame turnyre Vengrijoje, kur krepšininkas buvo išrinktas MVP.

2017-2018 metų sezone puolėjas atstovavo Palangos „Žemaitijos“ komandai bei tarp bendraamžių MKL pirmenybėse rinko neįtikėtinus skaičius – po 51,7 taško ir 16,8 atkovoto kamuolio.

Nuotr. MKL

3.

Laurynas Klimas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Komanda

  2004-01-27 Kaunas  183 Gynėjas KM „Žalgiris“

Klimas praėjusią vasarą pasekė Kublicko pavyzdžiu ir paliko „KM Žalgirio“ I ekipą bei persikėlė į antrąją komandą, kur netruko tapti jos lyderiu.

Įžaidėjas U16 pirmenybėse vidutiniškai pelnė po 20,6 taško, atkovojo po 6,2 kamuolio, atliko po 5,7 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 20,6 naudingumo balo.

Gynėjas taip pat sužaidė trejas rungtynes U17 pirmenybėse, kur vidutiniškai pelnė po 7,7 taško, atliko po 2,7 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 11,3 naudingumo balo.

Treneriai gyrė Klimo puolimo judesių arsenalą, žaidimo skaitymą bei organizavimą, patikimą asmeninę gynybą. Taip pat apklaustieji neabejoja, jog įžaidėjas yra greičiausias savo kartos krepšininkas.

Įspūdingai atrodo ir Klimo pataikymo procentas iš dviejų taškų zonos – nuo 2015-2016 m. sezono gynėjas neatakavo žemesniu nei 54 proc. tikslumu, nepaisant žemo ūgio ir didelio metimų kiekio (mažiausiai 2019-2020 m. sezone, vid. po 11,1 dvit.).

Prie tokio kauniečio tikslumo prisideda ne tik lengvi taškai iš greitų atakų, kur jis jaučiasi kaip žuvis vandenyje, bet ir prasiveržimai pozicinėse atakose bei stabilus pataikymas iš vidutinio nuotolio.

Vis dėlto 183 cm ūgio krepšininkas yra ankstyvo brendimo ir šiuo metu tarp bendraamžių išsiskiria fizinėmis savybėmis, todėl sunku prognozuoti, kaip klostysis įžaidėjo karjera, kai varžovai prilygs jėga.

Taip pat kaip silpnybe pažymimas nestabilus krepšininko metimas iš toli bei prastas gynybos skaitymas 2x2 situacijose.

Nuotr. facebook.com

2.

Motiejus Krivas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Komanda

  2004-12-01 Šiauliai  207 Centras „Žalgiris-3“

Įspūdingų fizinių duomenų vidurio puolėjas, kuriam treneriai prognozuoja augimą bent iki 213 cm ūgio.

Vėlyvo brendimo šiaulietis į Laikinąją sostinę persikėlė 2016-aisiais ir kasmet gerino savo žaidimą bei dabar KM „Žalgirio“ I ekipoje su Sabaliausku sudaro galingiausią priekinę liniją U16 čempionate.

207 cm ūgio atletas šį sezoną tarp bendraamžių vidutiniškai pelno po 12,1 taško, atkovoja po 10,4 kamuolio, išrašo po 2,5 bloko ir renka po 18,9 naudingumo balo.

Krivas šiemet pravėrė ir Regionų krepšinio lygos (RKL) duris, kur gindamas „Žalgirio-3“ ekipos garbę vidutiniškai rinko po 2 taškus ir 1,2 naudingumo balo.

Vidurio puolėjui tik 2020-ųjų pabaigoje sueis 16 metų, o apklaustieji mato milžinišką Krivo potencialą ateityje.

Būdamas 207 cm ūgio, šiaulietis pasižymi geru kūno valdymu, krepšinio supratimu, gera kova dėl kamuolių, minkštu metimu iš vidutinio ir tolimojo nuotolio, o trenerius labiausiai džiuginanti Krivo savybė – charakteris ir informacijos imlumas.

Šiuo metu Krivas dėl vėlyvo brendimo tiesioginiams oponentams dar nusileidžia fiziškumu bei bendru fiziniu pasiruošimu, taip pat jam trūksta judesių arsenalo puolime, žaidžiant nugara į krepšį.

Kartais Krivui dėl puikių charakterio savybių už aikštelės ribų pritrūksta sportinio pykčio aikštėje, bet ateityje tai treneriai iš puikius fizinius duomenis turinčio aukštaūgio turėtų išsireikalauti.

Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

1.

Paulius Murauskas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Komanda

  2004-02-14 Kaunas  200 Puolėjas „Žalgiris-2“

Murauskas yra ne tik didžiausias savo kartos talentas, bet ir vienas ryškiausių jaunuolių tarp visų lietuvių, į kurį dedamos didžiulės viltys.

Krepšininkas jau praėjusį sezoną pravėrė RKL duris, kur demonstravo solidžius skaičius (7,1 tšk., 4,4 atk. kam., 8,3 naud. bal.), o šiemet, būdamas 15, debiutavo ir NKL.

„Norime, kad jis ragautų NKL duonos, kad žaistų ir įgautų žaidimo patirties, – prieš sezoną sakė jaunųjų žalgiriečių strategas Arvydas Gronskis. – Tai jam – gana sunku, nes galima sakyti, kad iš vaikų krepšinio pereina tiesiai į vyrų, nes jo amžiaus net nėra Lietuvos rinktinės. Talentingas vaikis, džiugina mus, tik tas perėjimas jam yra iššūkis.“

Nepaisant jauno amžiaus, kaunietis nuo pat sezono starto tapo patikimu „Žalgirio-2“ ekipos rotacijos žaidėju ir antroje pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lygoje vidutiniškai pelnė po 6,7 taško, atkovojo po 4,1 kamuolio ir rinko po 6 naudingumo balus.

Neįtikėtiną talentą byloja Murausko pasirodymas Eurolygos jaunimo turnyre, kur puolėjas tarp dvejais metais vyresnių krepšininkų buvo žalgiriečių lyderis, vidutiniškai pelnydamas po 15,5 taško, atkovodamas po 7 kamuolius ir rinkdamas po 18,5 naudingumo balo.

Taip pat praėjusią vasarą 200 cm ūgio atletas debiutavo talentu išsiskiriančioje Lietuvos 16-mečių rinktinėje (2003 m. gim.), kur rinko 8,3 taško, 7,7 atkovoto kamuolio ir 12,3 naudingumo balo statistiką.

Atrodo, jog Murauskas turi viską, ko reikia, norint tapti elitiniu krepšininku – krepšinio supratimą ir reakciją, nuostabius fizinius duomenis, stabilų metimą, kūno valdymą, išskirtinį žaidimo pojūtį bei gali žaisti bent per tris pozicijas.

Vis dėlto ne vienas apklaustasis tikino, jog atletui koją kiša charakteris. Treneriai pažymėjo, kad Murauskui nepadeda didelis krepšinio visuomenės dėmesys ir dėl to nukenčia geresnis įsiklausymas į specialistų pastabas treniruočių metu, taip pat dvimetrinis puolėjas stokoja lyderio savybių už aikštelės ribų.

Murausko talentu abejoti negalima, o kai kurie treneriai lygino jo žaidimą su Roku Giedraičiu, todėl belieka tikėtis, jog Lietuvos rinktinė ateityje turės dar vieną aukščiausios klasės lengvąjį kraštą.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (31)
Real Talent
Graudu matyti kai geriausi talentai yra visiski medziai, metimo technika verzimasis, driblingas, greitis, atrodo, kad tika is pradines mokyklos iseja nors jau 15-16 metu turi. Tai tik parodo koks zemas LT keprsinio mokyklos lygis ir visos jauniu krepsinio lygis. Kad butu aiskiau pavizdys kaip USA 14metis zaidzia kuris siuo metu vos i top 100 drafte patenka () o musu lietuviukai nei 10% to kaip jis neatrodo. Pvz Murausko video 15m 2m ugio (realiai suauges diedas) meta nuo peties trajaka katastrofa, palyginimui mano video 185 juodukas meta kaip profesionalas, driblingas niekuo nesiskiria nuo profesionalo realiai jei fizines jegos daugiau turetu eurolygoj jau zudytu veteranus 14m budamas, o musiskiai RKL 7ppg renka pries petuhus kurie po dienos stroikej atvaro regione pazaist. Ir vel gi cia akmuo ne i vaiku darza, o i krepsinio sistemos, kol jobani Saboniai savo varkes suka ir uosvius rinktines treneriais daro bbd ant jaunimo tol niekas nepasikeis. Visi musu realus talentai uzauga svetur.
2020-03-25
-2
Atsakyti
Anonimas
ir jo likimas bus kaip ir kiekvieno atletisko ISO zaidejo xD g lyga.
2020-03-25
Atsakyti
hmz
kodėl jie visi vienodo veido?
2020-03-24
Atsakyti
specas
geri ,geri .tas aukstaugis is vis eina pagal ugi sabo .porzingio ritmu .kas tai ira 15 metu .vaikaio o toks lygis .
2020-03-24
Atsakyti
Virusas
suburbulejusio plikio fantazijos beribes!!! viena savo favorita ziopli jau iskiso i JAV univera... nes zioplinejo visur sleivas, kreivas bet jei ewi guvenime neuzauga ir nemoki metyti sviedinio... vertini makaronus
2020-03-24
-5
Atsakyti
Charakteris
as patyliu
2020-03-23
+8
Atsakyti
Įdomu sužinoti apie jaunus žaidėjus, bet šie reitingai, tai 75 proc. pro šalį. Tarkim 1998 metų karta. Tada kaip vienas iš talentingiausių įvardytas Gudeliauskas (centras). E. Tubutis net neminėtas. Kaipžinia šį sezoną Tubutis vienas iš lyderių savo komandoje buvo, o Gudeliauskas neįsitvirtino Moėtuose. Tiek to ir reitingo.
2020-03-23
+10
Atsakyti
Durantula
Na Gadiliauskas ne Gudeliauskas, bet sarasas vadinasi perspektyviausi, tai siuo metu daugiausiai perspektyvu turintis zaidejai, tikrai realu,net manau jog taip ir bus jog is sio saraso normalias karjeras padarys tik keli, matai tu negali nuspet kaip jie ispildys savo potenciala, tas pats ir tubucio atveju, tuo metu tarp bendraamziu neatrode vertas patekt i ta 10,bet dirbo atsiskleide ir turi rezultata, kurio neturi tuo metu i ta 10tuka pateke zaidejai, balciuna gal jau uzmirso visi, su barca turejo kontrakta atrode super talentingas dabar atrodo mazeikiuose po kelias minutes zaidzia pataisykit jei klystu
2020-03-23
+14
Atsakyti
EdD
Murauskas :DDD
2020-03-23
-7
Atsakyti
Sujede
Ta murauska finale pries ryta tubelis tiesiog suede i viena kasa nors po keliu metimu is po krepsio sokinejo priesais tubeli bet buvo nesvietiskai padetas i vieta
2020-03-23
+9
Atsakyti
Anonimas
Vienas perspektyviausiu 2002ais gimusiu pasirode geriau nei vienas perspektyviausiu 2004ais gimusiu? Neitiketinas pasiekimas
2020-03-23
+15
Atsakyti
Oki
Tai kad visa Zalgirio mokykla sugedusi. Tiek susiurbia ir nieko neuzaugina.
2020-03-23
+5
Atsakyti
Oki
murauskas? nejuokinkit. per finala atsiskleide - isssipisinejo pries ziurovus, lryta, pries savo bendarklubius.
2020-03-23
-6
Atsakyti
uz zalgiri
kam isvis apie tuos vaikus rasyt?kad jiems sparnai uzaugtu ir pasijaustu labai reiksmingais?jei 18os nezaidzia profesionalioj komandoj bent jau LKL\'e,tai galima drasiai sakyt kad dar vienas vidutiniokas.
2020-03-23
+13
Atsakyti
Pirmaujantys
Bet kažkaip vis tiek keista, kad 17/0 rezultatą turinti MKL komanda šitame reitinge teturi vieną atstovą, o ir tas kažkur subinėje..
2020-03-23
+22
Atsakyti
Anonimas
Ziurint vien pagal statistika ju antras geriausias zaidejas - 193 cm PF, kas nelabai ikvepia
2020-03-23
+9
Atsakyti
O tai kur?
Titas Rasymas, Nojus Lebskas, Saimonas Jeremičius, tas pats Vladimir Ivanovič, kažkoks keistas top\'as
2020-03-23
+1
Atsakyti
cia tavo toks vardas ?
O tai kas čia tokie tavo išvardinti? Kur jie žaidžia? Na labai jau girdėti :))) Prajuokinai net.
2020-03-23
+5
Atsakyti
Ole ole
PAULIUS MURAUSKAS oleeeeeeeee ole ole ole
2020-03-23
-2
Atsakyti
Bricks
basketnews, apsispreskite tada apie ka rasote - dabarti ar ateiti. kai patys rasote, kad ugis 183 ir ankstyvas brendimas, bet rasote kad trecioje vietoje, tai niekaip nesueina galai. nes jei is tiesu ankstyvas, koks dar 10-tukas. ir ar tikrai rasete apie 2002 metu sesiolikmeciu karta, man rodos ja praleidote. jei raset, jumeskit linka, butu idomu paluginti.
2020-03-23
+8
Atsakyti
kirvukas
Turėsim dar vieną Rediką :)
2020-03-23
+10
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 31

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.