Koronavirusui sustabdžius krepšinio sezonus visame pasaulyje, tinklalapis „BasketNews.lt“ siūlo prisiminti klasikines įvairių lygų rungtynes. Kas dieną pateiksime jums po vieną atrinktą susitikimą, kurį aprašysime ir pakviesime peržiūrėti laisvu laiku.

Dvidešimtoji dvikova – Marcuso Browno karjeros vakarėlis Kauno sporto halėje: 7 tritaškiai ir 31 taškas.

Vieną sėkmingiausių karjeros sezonų atvykus į Kauno „Žalgirį“ sužaidęs Marcusas Brownas pirmaisiais metais pasiekė asmeninį rekordą, kuris vėliau taip ir liko nepagerintas.

2007-2008 m. Eurolygos sezono aštuntajame ture kauniečiai legendinėje sporto halėje priėmė grupės autsaiderę Bolonijos „La Fortezza“.

Sėkmingai startavęs tuomet 33-ejų Brownas per pirmąjį ketvirtį įmetė 9 iš 30 žalgiriečių taškų, o Rimanto Grigo auklėtinių persvara jau siekė 13 taškų (30:17).

Antroji rungtynių dalis:

Po ilgosios pertraukos įsisiautėjęs amerikietis trečiajame kėlinyje sumetė dar 16 taškų, galiausiai rungtynėse finišavo su 31 tašku ir geriausiu karjeros rezultatu Eurolygoje.

Iš toli snaiperis pataikė 7 iš 9 metimų bei pasiekė lygos sezono ir asmeninį rekordus. Jis taip pat realizavo 4 iš 5 dvitaškių bei užfiksavo 26 balų naudingumą.

Naudingumo rekordą Brownas pasiekė ketvirtajame to paties sezono ture sporto halėje su Lublianos „Union Olimpija“, kai sumetė 28 taškus ir įsirašė 43 balus.

2007-2008 m. sezone jis vidutiniškai pelnė po 14,5 taško ir rinko po 13,1 naudingumo balo. Šie rodikliai buvo geriausi per trejų metų karjerą „Žalgiryje“.

41,8 proc. taiklumas iš toli – geriausias asmeniškai žaidžiant Eurolygoje.

„Žalgirio“ sezonas Eurolygoje tada užsibaigė reguliariajame sezone, nuo vietą kitame etape garantuosiančios trečiosios vietos likdamas per pergalę – toliau iš šios pozicijos žengė Vitorijos „Tau Ceramica“ su Simu Jasaičiu.

„BasketNews.lt“ siūlo prisiminti:

Atrinkti (0) Visi (5)
.....
aciu dievui langus uzkale sitai arenai, jokiam sveikam zmogui toks triuksmas gerai buti negali
2020-04-09
+1
Hipzygis
Pirmas kartas matant Žalgirį gyvai, dar atsimenu popas berods pirmam kėlinį buzeri ileido beveik iš pusės aikstes