Miunchene besitęsiančiame Vokietijos sezono atnaujinime naujoje komandoje solidžiai debiutavo Gytis Masiulis.

ST: 0.57
BS: 1.1
TO: 0.81
GM: 21

B grupės rungtynėse Masiulio atstovaujama Frankfurto „Fraport Skyliners“ (0-1) 72:81 (23:16, 16:21, 19:22, 14:22) nusileido Berlyno ALBA (1-0) ekipai, kuri vertėsi be rungtynėms neregistruoto Roko Giedraičio.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Masiulis per 20 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.) ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Lietuvis taip pat atkovojo 3 kamuolius ir 4 kartus pažeidė taisykles.

12 taškų Frankfurto ekipai taip pat pridėjo Yormanas Polasas Bartolo, 10 surinko Lamontas Jonesas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 16 taškų (2/4 dvit., 4/8 trit.) pelnęs Peytonas Siva, 13 pridėjo (6/9 dvit.) Landry Nnoko, 11 – Marcusas Erikssonas.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus pusketvirtos minutės Masiulis įdėjo kamuolį iš viršaus ir padidino „Fraport Skyliners“ pranašumą iki 6 taškų (55:49), tačiau ALBA spurtavo 10:1 ir perėmė iniciatyvą – 59:56.

Lemiamą ketvirtį Berlyno ekipa pradėjo trim tritaškiais paeiliui ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (68:58), tačiau Masiulio atstovaujama ekipa mačo pabaigoje atkūrė intrigą.

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos, Joe Rahonas pelnė dvitaškį ir ALBA persvara ištirpo iki vieno metimo – 72:75. Vis dėlto rungtynių pabaigoje Vokietijos sostinės ekipa neleido varžovams galutinai perimti iniciatyvos ir įsirašė pirmąją pergalę.

Kovą sustabdžius pirmenybes dėl COVID-19 pandemijos, ALBA čempionate su 14 pergalių žengė 4-oje vietoje, o „Fraport Skyliners“ su 6 pergalėmis rikiavosi 14-oje pozicijoje.

Kitas rungtynes Frankfurto ekipa žais antradienį prieš Liudvigsburgo „MHP Riesen“, o ALBA susitiks su Bambergo „Brose“.

Atrinkti (0) Visi (12)
Aha
vienas rezultatyviausiu o ne rezultatyviausias kitas zaidejas taip pat 12 tasku imete,filadelfijau!
2020-06-08
-1
?
Kazkoks bardakas cia sitam sezone gaunasi :D Vienos komandos pratese sezona kitos nutrauke, sudetys keitesi dabar pratesusios sezona su kita sudetim zaidzia, baigs rugpjuti sezona po menesio vel nauja turetu pradet pagal viska arba ir ta nukels... Reikejo baigt visur sezonus ir ruostis naujam o ne dabar bezobrazija :D
2020-06-08
-1
Visai geras debiutas.Pirmą kartą žaidžia užsienyje,tai kaip pirmoms rungtynėms tikrai gerai gavosi.Taiklumas kiek šlubavo,bet gal ta pertrauka kiek išmušė iš ritmo.Užsispyrimo nemažai Masiulis turi,tai galim laukt ir geresnių pasirodymų.