Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Atnaujintame Vokietijos krepšinio čempionate nesėkmę patyrė buvusi Steve'o Vasturios komanda Vechtos RASTA (0-1).

Daugiausia pelno: Trevis Simpson

Be, su Kauno „Žalgiriu“ sutartį pasirašiusio, gynėjo žaidusi RASTA 76:81 (20:24, 12:22, 17:16, 27:19) pripažino Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (1-0) ekipos pranašumą.

Miunchene vykstančiame turnyre „MHP Riesen“ į priekį pabėgo pirmoje mačo dalyje, per kurią įgijo dviženklį pranašumą (46:32), o prieš lemiamą ketvirtį dar užtikrintai pirmavo – 62:49.

RASTA ekipos krepšininkai neketino iškelti baltos vėliavos ir, spurtavę 10:0, likus 4 minutėms sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 70:75.

Vis dėlto paskutinėmis minutėmis „MHP Riesen“ arčiau prie savęs varžovų neprisileido ir įsirašė pirmąją pergalę B grupėje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Thomasas Wimbushas, pelnęs 24 taškus (4/7 dvit., 4/5 trit., 4/7 baud.) ir atkovojęs 6 kamuolius. 13 taškų „MHP Riesen“ pridėjo Marcosas Knightas, 11 – Cameronas Jacksonas (7 atk. kam.), 10 – Nickas Weileris-Babbas (0/7 trit., 6 atk. kam.).

RASTA klube išsiskyrė po 18 taškų surinkę Jaroslawas Zyskowskis (6/8 dvit., 8 atk. kam.) ir Trevisas Simpsonas (4/7 trit.).

Kovą sustabdžius pirmenybes dėl COVID-19 pandemijos, RASTA su 12 pergalių žengė 6-oje vietoje, o „MHP Riesen“ savo sąskaitoje turėjo 17 laimėjimų ir rikiavosi 2-oje vietoje.