Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Madrido „Real“ (1-0) pergale startavo atnaujintose Ispanijos pirmenybėse. Pablo Laso auklėtiniai B grupės rungtynėse 91:73 (37:16, 21:32, 11:14, 22:11) įveikė Las Palmo „Gran Canaria“ (0-1).

Dvikovą „Karališkasis“ klubas pradėjo uraganiniu puolimu ir po pirmojo ketvirčio jau triuškino savo varžovus – 37:16.

Vis dėlto Las Palmo ekipa nesutriko ir ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas jau skyrė tik 5 taškai – 64:69.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje, kai „Real“ spurtavo 9:0 ir po Rudy Fernandezo tritaškio įgijo 14 taškų persvarą – 78:64.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 19 taškų įmetę Sergio Lullas (3/4 dvit., 3/7 trit., 4/6 baud.) ir Jaycee Carrollas (3/5 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.). Po 11 taškų surinko Nicolasas Laprovittola ir Anthony Randolphas.

Madrido ekipos krepšininkai šioje dvikovoje pataikė 15 iš 30 tritaškių (50 proc.).

„Gran Canaria“ gretose nesulaikomai žaidė Mattas Costello, surinkęs 26 taškus (6/10 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud.) ir atkovojęs 8 kamuolius.

Atrinkti (0) Visi (4)
Obama
Duodu 100%, kad Realas laimes cupa. Barca be izaideju, ir siaip per daug apsiziojo su zviozdom - tiek cska, efesas, tiek maccabis butu ismaudes juos. Kadangi Milutinovuj priklauso visi kamuoliai, del to kencia geriausias praejusiu metu pirkinys Daviesas, ir siaip europos assistu centras Tomicius. Bbzn, individualiai barca geriausia komanda europoj, visumoj, mano nuomone, i TOP 5 nepatenka.