Nuotr.:

Atnaujintame Ispanijos ACB lygos sezone Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao „RETAbet“ (0-2) ir toliau lieka be pergalių.

Alexo Mumbru auklėtiniai A grupės mače Valensijoje per pratęsimą 79:86 (22:23, 23:20, 11:7, 17:23, 6:13) nusileido Badalonos „Joventut“ (1-1) krepšininkus. Kaip ir pirmajame susitikime, Kulboka rungtynėms registruotas nebuvo.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutės, Benas Lammersas įkrovė iš viršaus ir persvėrė rezultatą Bilbao komandos naudai (73:71).

Vis tik „Joventut“ gelbėtoju tapo Conoras Morganas, kuris likus kiek daugiau nei 10 sekundžių atliko sėkmingą reidą bei išlygino rezultatą (73:73). Jonathanas Rousselle atliko itin tolimą tritaškį, bet jo metimas tikslo nepasiekė ir mačas persikėlė į pratęsimą.

Pratęsimas klostėsi taip pat atkakliai, o prasidėjus paskutinei minutei minimalią persvarą turėjo „Joventut“ (80:79).

Likus 40 sekundžių, Lammersas turėjo galimybę persverti rezultatą Bilbao klubo naudai, tačiau prametė abi baudas. Tuo metu kitoje aikštelės pusėje Xabi Lopezas Arostegui pelnė taškus iš po krepšio ir, likus 21 sekundei, dar labiau padidino Badalonos ekipos pranašumą – 82:79.

Lemiamos atakos metu „RETAbet“ prarado kamuolį, o Lammersui už tyčinį taisyklių pažeidimą buvo skirta nesportinė pražanga ir mačo baigtis tapo aiški.

Nugalėtojų gretose puikiai žaidęs Klemenas Prepeličius pelnė 21 tašką (1/2 dvit., 3/10 trit., 10/10 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas bei surinko 25 naudingumo balus.

„RETAbet“: Jonathanas Rousselle 18 (5/7 dvit., 1/8 trit.), Rafa Martinezas 16 (6/9 dvit.), Emiras Sulejmanovičius 11 (3/7 dvit.).

„Joventut“: Klemenas Prepeličius 21 (3/10 trit., 10/10 baudos), Xabi Lopezas Arostegui 13, Nenadas Dimitrijevičiuss 11 (7 rez. perd., 5 kld.).