Nuotr.: imago images/BBL-Foto-Scanpix
Nuotr. imago images/BBL-Foto-Scanpix

Atnaujintose Vokietijos pirmenybėse – netikėtas rezultatas. Ketvirtfinalio barjero peržengti nesugebėjo čempionų titulą gynęs Miuncheno „Bayern“ klubas.

Atsakomajame ketvirtfinalio mače Bavarijos klubas 74:73 (23:18, 22:18, 11:16, 18:21) pranoko Liudvigsburgo „MHP Riesen“, tačiau tokios pergalės neužteko.

Pirmąsias serijos rungtynes „Bayern“ pralaimėjo 83:87, tad šiandien bavarams reikėjo laimėti didesne nei 4 taškų persvara.

„Bayern“ dar trečiojo kėlinio viduryje turėjo 12 taškų persvarą (55:43), tačiau „MHP Riesen“ krepšininkai sugebėjo grįžti į rungtynes. Dar prieš ketvirtąjį kėlinį Liudvigsburgo ekipa sumažino deficitą iki 4 taškų (52:56).

„MHP Riesen“ lemiamo ketvirčio pradžioje ir buvo trumpam išsiveržę į priekį, tačiau „Bayern“ į priekį varžovų nepaleido. Paulas Zipseris ir Vladimiras Lučičius smeigė po tritaškį, bet „MHP Riesen“ nesutriko ir sugebėjo atsakyti sėkmingais savo išpuoliais.

Likus 2 min. 26 sek., Nickas Weileris-Babbas realizavo baudos metimą ir išvedė „MHP Riesen“ į priekį – 67:66.

Neilgai trukus Lučičius realizavo abu baudų metimus, bet Thomas Wimbushas smeigė tritaškį ir prasidėjus paskutinei mačo minutei vėl atstatė minimalią „MHP Riesen“ persvarą (71:70).

Vis tik tuomet „Bayern“ kilo į lemiamą šturmą. Mathias Lessortas realizavo baudas, o likus 16 sekundžių pelnė taškus su pražanga ir „Bayern“ pranašumas išaugo iki 3 taškų – 74:71. Vis dėlto, puolėjas nesugebėjo pataikyti baudos metimo ir rezultatas liko nepakitęs.

„Bayern“ ekipai nebeliko nieko kito, kaip tik gelbėtis pražangomis. Vis tik Marcoso Knighto ranka nedrebėjo ir jis taip įtvirtino „MHP Riesen“ komandos patekimą į pusfinalį.

Būtent Knightas surengė geriausią rungtynių pasirodymą. Amerikietis per 39 minutes pelnė 20 taškų (4/10 dvit., 2/2 trit., 6/6 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„MHP Riesen“: Marcosas Knightas 20 (4/10 dvit., 10 atk. kam.), Jaleenas Smithas 18 (3/5 trit.), Thomas Wimbushas 10.

„Bayern“: Paulas Zipseris 16 (9 atk. kam.), Danilo Barthelas 14 (7 atk. kam.), Matthias Lessortas 12 (5/6 dvit.), Vladimiras Lučičius 11 (2/7 trit.).