Nuotr.: sina.com.cn
Nuotr. sina.com.cn

Šiandien Kinijoje po beveik penkių mėnesių pertraukos sugrįžo aukščiausio lygio krepšinis.

Kinijos lygos čempionatas buvo sustabdytas sausio 24-ąją dieną.

Šį sezoną Kinijos lygos Šanchajaus „Sharks“ komandoje rungtyniavo Donatas Motiejūnas, bet jis birželio pradžioje nutarė su klubu išsiskirti.

Kinijoje rungtynės organizuojamos be žiūrovų, nemaža dalis komandų liko be legionierių. Čempionatą pratęsė visos 20 komandų, kurios buvo suskirstytos į du divizionus.

Sugrįžus Kinijos lygai puikias rungtynes sužaidė buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Sonny Weemsas, kurio vedama Donguano „Southern Tigers“ 105:82 įveikė Šaansi „Loongs“.

Weemsas per 27 minutes surinko 24 taškus (9/10 dvit., 1/1 trit., 3/3 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 6 sykius.

Nugalėtojų komandoje taip pat išsiskyrė Yi Jianlianas, per 21 minutę įmetęs 18 taškų ir sugriebęs 10 kamuolių.

Atrinkti (0) Visi (4)
Joranas
puikiai pasirode :D ? 6 klaidos per 27 minutes yra puiku:D?
2020-06-20
-3
alioalio
Idomu ar visi trys weemso palikti sunus su Lietuvaitemis pateks i Lietuvos rinktine ateiti...dar pridejius Lawsono vaika...tai jau po 20 metu turetume 4 startinio penketo zaidejius