Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA be didesnio vargo žengė į Vokietijos lygos pusfinalio etapą.

Vieta lygoje: 14
Geriausias pasiekimas: 33
Blogiausias pasiekimas: 8
Daugiausia pataiko: Landry Nnoko

Antrajame ketvirtfinalio susitikime Miunchene ALBA 88:85 (22:16, 30:15, 21:26, 15:28) įveikė Getingeno „Gottingen“.

Pirmąjį susitikimą ALBA laimėjo 25 taškais – 93:68. Šiame etape buvo skaičiuojamas abejų rungtynių rezultatas, o pagal jį Berlyno klubas triumfavo 181:153.

Pusfinalyje ALBA žais su Oldenburgo „EWE Baskets“. Kitame pusfinalyje susidurs Liudvigsburgo „MHP Riesen“ ir Ulmo „Ratiopharm“ klubai.

Nugalėtojams Giedraitis per 22 minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir po sykį suklydo bei prasižengė.

Roko Giedraičio dėjimas:

Po dviejų kėlinių ALBA buvo priekyje 21 taško persvara (52:31), bet tai ramios rungtynių pabaigos negarantavo.

Ketvirtąjį kėlinį Getingeno ekipa pradėjo spurtu 19:7 ir priartėjo iki 4 taškų atsilikimo (76:80), o likus pusantros minutės skirtumas beliko 1 taškas – 83:84.

Martinas Hermannssonas įmetė abi baudas, bet „Gottingen“ atsakė dvitaškiu ir vėl priartėjo iki 1 taško. Likus 1 sek. Hermannssonas vėl pataikė abi baudas, o lemiamas Terry Alleno tolimas metimas tikslo nepasiekė.

ALBA: Martinas Hermannssonas 19 (7 rez. perd.), Marcusas Erikssonas 13 (3/5 trit.), Luke’as Sikma ir Landry Nnoko po 10, Nielsas Giffey 9 (7 atk. kam.).

„Gottingen“: Dominicas Lockhartas 19, Bennetas Hundtas 18, Terry Allenas 16.