Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

36-erių graikas Ioannis Bourousis siautė aikštėje, 38-erių Omaras Cookas išplėšė pratęsimą, o jų vedama Las Palmo „Gran Canaria“ (2-1) Ispanijos ACB lygos pratęsimo turnyre Valensijoje 91:87 (21:24, 19:10, 20:22, 18:22, 13:9) įveikė Burgoso „San Pablo“ (2-1).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 20 sekundžių Vitoras Benite įmetė tritaškį ir Burgoso klubui suteikė 2 taškų persvarą.

Visgi likus 9 sekundėms Cookas pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą.

Lemiamas Thado Mcfaddeno dvitaškis tikslo nepasiekė ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Per papildomą 5 minučių atkarpą „Gran Canaria“ pelnė 6 taškus be atsako ir atitrūko nuo varžovų.

Likus 29 sekundėms „San Pablo“ priartėjo iki 2 taškų deficito, bet Cookas pataikė abi baudas ir įtvirtino savo klubo pranašumą.

Nugalėtojams 211 cm ūgio Bourousis per 24 minutes pelnė 25 taškus (5/11 dvit., 2/2 trit., 9/9 baudos), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus.

Cookas pridėjo 16 taškų (3/6 dvit., 2/5 trit., 4/4 baudos), 6 rezultatyvius perdavimus ir 18 naudingumo balų.

„Gran Canaria“: Ioannis Bourousis 25 (7/13 metimai, 9/9 baudos, 32 naud. bal.), Omaras Cookas 16 (6 rez. perd.), Beqa Burjanadze (8 atk. kam.) ir Emmanuelis Lecomte po 12, Mattas Costello 11 (9 atk. kam.).

„San Pablo“: Vitoras Benite 26 (5/7 dvit., 4/8 trit.), Jasielis Rivero 14 (9 atk. kam.), Thadas Mcfaddenas 12, Ferranas Bassas 11.