Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Facundo Campazzo sužaidė įspūdingas rungtynes, o jo tempiama Madrido „Real“ (2-1) ACB lygos pratęsimo turnyre Valensijoje 95:90 (31:21, 25:31, 18:19, 21:19) palaužė vietos „Valencia“ (2-1).

Gimimo vieta: Kordoba, Argentina

Campazzo per 37 minutes pelnė 29 taškus (7/8 dvit., 3/6 trit., 6/7 baudos), atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko net 42 naudingumo balus (karjeros rekordas).

Gražus Campazzo perdavimas:

Po šio mačo B grupėje 4 komandos turi po 2 pergales ir 1 nesėkmę bei dalijasi 1-4 pozicijomis. Į pusfinalį pateks dvi geriausios komandos.

Ekipos grupėse sužais po penkerias rungtynes.

Iki mačo pabaigos likus puspenktos minutės „Valencia“ pirmavo 85:84, bet Gabrielis Deckas pelnė 4 taškus iš eilės su „Real“ išvedė į priekį 88:85.

Netrukus Valensijos krepšininkai priartėjo iki minimalaus skirtumo, o tuomet abi komandos daugiau nei dvi minutes nepelnė taškų.

„Real“ patempė po dvitaškį pataikę Sergio Llullas ir Campazzo, o pastarasis pridėjo ir baudos metimą (93:89). Paskutinėmis sekundėmis „Valencia“ prasižengė, o Campazzo dar kartą pataikė baudas ir įtvirtino pergalę.

Campazzo rezultatyvūs perdavimai:

„Real“: Facundo Campazzo 29 (10/14 metimai, 11 rez. perd., 42 naud. bal.), Gabrielis Deckas 14, Trey Thompkinsas 13, Jaycee Carrollas 11, Anthony Randolphas 9.

„Valencia“: Alberto Abalde 17, Vanja Marinkovičius 14 (4/5 trit.), Jordanas Loydas 13, Bojanas Dubljevičius ir Joanas Sastre po 10.