Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

„Barcelona“ (4-1) dramatišku pralaimėjimu užbaigė pratęsto Ispanijos čempionato A grupės kovas. Pirmąją vietą grupėje anksčiau užsitikrinę katalonai 86:87 (17:25, 20:22, 24:14, 25:26) nusileido Tenerifės „Iberostar“ (2-3).

Gimimo vieta: Filadelfija, JAV

Rungtynių pabaigoje vyko tikra drama, o likus žaisti 5 sekundes dvitaškį pataikęs Brandonas Daviesas galėjo tapti mačo herojumi – 86:85.

Lemiamoje atakoje tas pats Daviesas prasižengė prieš Franą Guerrą, o šis, iki rungtynių pabaigos likus 0,5 sekundės, realizavo abu baudų metimus (87:86). Laiko išsigelbėti katalonams nebeužteko.

Solidžiai žaidęs Daviesas „Barcai“ per 26 minutes pelnė 20 taškų (8/12 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 24 naudngumo balus.

Be Nikola Mirotičiaus, Adamo Hangos ir Cory Higginso žaidusiam Katalonijos klubui 16 taškų pridėjo Kyle'as Kuricas.

Nugalėtojų gretose dominavo Lahanou Konate – 18 taškų (3/6 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 27 naudingumo balai. 16 taškų pridėjo mačo herojumi tapęs Guerra (6 atk. kam., 22 naud. bal.).

A grupėje be „Barcelonos“ į pusfinalį pateko Vitorijos „Baskonia“ (3-2). Abu klubai savo varžovus pusfinalyje sužinos po penktadieniį įvyksiančių B grupės kovų.

Lol
Lavonų lavonas. Barca išvis be gynybos nuo kaimo gauna 😂 su tokiu žaidimu Žalgiris sausai pervažiuotų klounus