Nuotr.: Twitter
Nuotr. Twitter

Įspūdinga drama pažymėtas atsinaujinusio Ispanijos čempionato finalas Valensijoje finišavo Tado Sedekerskio atstovaujamos Vitorijos „Baskonia“ pergale.

Permainingose rungtynėse Duško Ivanovičiaus auklėtiniai 69:67 (17:16, 16:23, 18:12, 18:16) palaužė „Barceloną“ ir po 10 metų pertraukos tapo Ispanijos čempionais.

Likus pustrečios minutės Achille'as Polonara smeigė tritaškį ir išvedė „Baskonia“ į priekį (67:64), tačiau katalonai nepasidavė ir po Pierre'o Oriolos baudų metimų rezultatas vėl tapo lygus – 67:67.

„Baskonia“ lemiamai atakai turėjo 10 sekundžių, o rungtynių herojumi tapo Luca Vildoza, pelnęs dvitaškį iš po krepšio (69:67) po puikaus Polonaros perdavimo.

Paskutinę sekundę mestas Cory Higginso tritaškis tikslo nepasiekė ir baskai pradėjo šokti pergalės šokį.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Barca“ buvo įgijusi 8 taškų persvarą (37:29), tačiau baskai sugrįžo į kovą ir likus pusaštuntos minutės jau patys buvo priekyje – 58:54.

Mačo pabaigoje katalonai vertėsi be Nikola Mirotičiaus, kuris, likus žaisti 5 minutes, užsidirbo penktąją pražangą.

Sedekerskis buvo registruotas rungtynėms, tačiau ant parketo nepasirodė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Vildoza pelnė 17 taškų (3/5 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.) ir surinko 20 naudingumo balų. Argentiniečiui geriausiai talkino Tornike Šengelija ir Ilimane Diopas, atitinkamai pelnę 14 bei 10 taškų.

Svetislavo Pešičiaus auklėtinių nuo nesėkmės neišgelbėjo puikus Thomaso Heurtelio pasirodymas – 21 taškas (6/8 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), 5 rezultatyvūs perdavimai ir 25 naudingumo balai.

Lemiamą metimą prametusio Higginso sąskaitoje 14 taškų (2/8 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.).

Vietos sau finale neradęs Mirotičius per 25 minutes pelnė 8 taškus (4/8 dvit., 0/5 trit., 0/1 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir surinko -1 naudingumo balą. Buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas įmetė 4 taškus (1/4 dvit., 2/4 baud.), sugriebė 8 kamuolius ir surinko 5 naudingumo balus.

„Barcelona“ paskutinį kartą Ispanijos pirmenybes laimėjo 2014-aisiais.

Atrinkti (0) Visi (25)
Čia ne Barcelona pralaimėjo čia teisėjei laimėjo su keistais švilpukais antroje pusėje tragiškas teisejavimas kainavo barcai pralošima matėsi kad tempė baskonija!!!
2020-07-01
-1
Aha
Nu jei ir dabar Barcos vadovai Pesiciaus neprames, tai jiems tikrai su galva negerai. Sitiek milijonu sukista, o sezonas visiskas pravalas. O dar ir pats Pesicius prisisnekejo pries finala :D. Atvirai pasakius, jei jau Saras iseina, tai kazkaip daug smagiau butu, jei iseitu i Barca, o ne turku siknu is finansines duobes traukti.
2020-07-01
-1
mod123
O ka tas Pesicius blogai daro? Ispanijos pirmenybes nenustebino, cia daug kas kam gali pralaimet, net ir Real Burgosom su Andorom, tai ka, ir Pablo Lasso ismest reikia? Ispanijoj antra vieta Eurolygoj irgi virsuj sedejo, viskas gerai su jais...
2020-07-01
-1
lol
Sedekerskis naujai iskeptas Ispanijos cempionas :DD
2020-06-30
-1
Saunuolis Sedekerskis, gavo nemokamai paziuret ispanijos komandos triumfa, net is pirmos eiles :) blet kam taip susisikti karjera.... ko i ta vitorija belstis
2020-06-30
+1
As
Kad medaliuka galetu uzsikabint ant kaklo:)
2020-07-01
+1
Barsos Zvaigzdynas
Nu Ziuresim Ka pasakis Del Pesiciaus Na Miroticius gavo 5 prazanga Galbut Miroticius butu istempes
2020-06-30
-1
Kokios buvo kalbos pernai Kaip Barca stebino Pirkiniais daug buvo sneketa ekspertu
2020-06-30
-1
Va čia tai labai negerai. Va kur tikriausiai eis Saras..
2020-06-30
+1
Dar neaisku kaip su Eurolyga butu buve nu va Pinigais pasitaske Net ir Miroticiaus truko davies
2020-06-30
+1
Gal Barcos zmones pagaliau susipras, kad ne su Pesiciumi reikia siekti titulu. Kazkas nurasys pralaimejima nepalankiai, viruso sukeltai situacijai, bet ta komanda per visa sezona taip ir neparode tikro savo pajegumo. Senu seniausiai issibezdejes treneris. Kur kas smagiau del Saro butu, jei jis uzimtu ta vieta, o ne eitu i bankrutuojanti Fenerbahce.
Objektyvus
Aš net nežinau nuo ko pradėt.. Huertelis kaip visad rodo lyderio savybes, visą sezoną nežaidęs atėjo ir visom zviozdom rodė kaip reikia kiaušus turėt, tai ne, davė Higginsui lemiamą mesti nesamonę. Ir ne metime esmė, jis dar toks nieko, bet Higgins? Jis visą karjerą šaudo tokius lemiamus pro šalį, vien šį sezoną kiek Pesičius pasitikėjo juo, tiek nepataikė. Huertelio net nebuvo lemiamom atakoj.. aš jau nekalbu apie nnn kitų nesamonių kurias Pesičius padarė šiandien. Senis nukvakęs visai, jau matos nebėr aštraus proto. O Mirotičius kaip Mirotičius, visą sezoną ėmė ant savo pečių sunkiais momentais, bet reik pripažint dažniau pramesdavo nei pataikydavo, tik tiek, jog vis tiek imdavos imdavos. Taip ir šiandien, kai sunku pasidarė, pradėjo mėtyt ir viskas pro šalį. Lyderio savybes kaip ir turi geras, bet ar nervai ar kas, nu negali jis pirma opcija būt, neduota matos, primeta tų taškų, bet kai žiūri gyvai, neneša jis į vedlį sunkiais momentais. Daugiau: https://www.krepsinis.net/naujiena/basko...
2020-06-30
Lol
nejuokink kiauše Huertelis paskutine ataka savo žmogu laisva po krepšiu paliko:D
2020-06-30
-1
Obama
Liudna diena zalgiriui, bet gera diena ispanijos krepsiniui. Siaip rungtynes neatrode finalines, is tiesu.
2020-06-30
+1
lol
tragedija o ne krepšinis, klaidų daugiau nei u17 čempe, ir vaikiškos- neišprovokuotos. Pataikymai tragiški, baskai laimėjo su maždaug 30 prcentu pataikymu iš žaidimo. Ok po karantino ir t.t., bet turėjo gi kiek 6 ar 8 grajus prieš šį finalą? Žaidėjai visiškai dėja, daro belenka, net ir iš po krepšio sunkiai apylaisvi pataiko. Visos lygos, kurios netesė, padarė visiškai teisingą sprendimą. Jaučiu toj lkl vasaros lygoj žaidėjai rimčiau žais, nei šitam finale.