Puspenktos minutės nepraleidę nė taško, „Šiauliai“ šventė dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Namie šiauliečiai 82:75 (17:28, 21:20, 23:13, 21:14) palaužė Panevėžio „Techasą“.

Panevėžiečiai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė šeimininkus į nokdauną, įgydami dviženklę persvarą. „Šiauliai“ rezultatą išlyginti sugebėjo tik po ilgosios pertraukos, bet ramūs dėl pergalės negalėjo jaustis iki pat finalinio švilpuko.

Likus žaisti puspenktos minutės Christopheris Hillas pataikė tritaškį ir padidino „Techaso“ pranašumą iki 75:70. Visgi, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutiniai svečių taškai.

Po minutės Antonio Grantas pataikė tritaškį, o Donatas Zavackas dvitaškiu rezultatą išlygino ir dar išprovokavo Pauliaus Staškūno pražangą. Panevėžiečiai po to dukart suklydo, Virginijus Praškevičius sumetė abi baudas ir padidino savo komandos pranašumą iki 78:75.

Mike‘as Smithas ir Phillipas Williamsas tada dukart prametė, o šeimininkai pergalę įtvirtino baudų metimais.

„Šiauliai“: Antonio Grantas 22 taškai, Donatas Zavackas 15, Marius Prekevičius 12, Virginijus Praaškevičius 11, Gediminas Maceina 10 (8 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Techasas“: Mindaugas Budzinauskas 24, Christipheris Hillas 22 (8 rez. perd., 6 atk. kam.), Paulius Staškūnas 15.