Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Tel Avivo „Maccabi“ dramatiška pergale pradėjo Izraelio pirmenybių ketvirtfinalio seriją.

Daugiausia pataiko: Scottie Wilbekin

Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai tik paskutinėmis mačo minutėmis 67:66 (16:20, 15:19, 16:17, 20:10) palaužė Tel Avivo „Hapoel“ klubą.

„Maccabi“ serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį – 1-0.

Rungtynių pabaigoje iniciatyvos ėmėsi į NBA besitaikantis Deni Avdija. Jaunasis Izraelio talentas likus pusantros minutės pelnė penkis taškus paeiliui bei išvedė savo komandą į priekį (67:65), o po šios atkarpos „Hapoel“ nebeatsitiesė.

„Maccabi“ didžiąją laiko dalį buvo besivejančių vaidmenyje, o trečiajame kėlinyje jų deficitas vienu metu siekė 15 taškų – 40:55.

Nugalėtojams 12 taškų pelnė Yovelis Zoosmanas (9 atk. kam.), po 10 pridėjo Avdija (8 atk. kam.), Scottie Wilbekinas ir Jake'as Cohenas.

„Hapoel“ gretose su 15 taškų išsiskyrė Jordanas Davidas, 12 surinko Yamas Madaras.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos liepos 21-ąją.

Atrinkti (0) Visi (2)
Avdija tai jau atsiskleidė visom ryškiausiom spalvom.Sezono starte dar kažkaip buksavo,bet dabar siaučia kaip reikiant.Ne veltui ir draftuose į penketą taikosi.