Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Tel Avivo „Maccabi“ išsikapstė Izraelio lygos ketvirtfinalio serijoje ir žengė į finalo ketvertą.

Gimimo vieta: Izraelis

Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai 83:68 (26:15, 17:26, 20:15, 20:12) palaužė Tel Avivo „Hapoel“ ir ketvirtfinalio serijoje šventė pergalę 2-1.

Pusfinalyje „Maccabi“ susitiks su Gilboa „Galil“ klubu, o Deivido Sirvydžio atstovaujama Jeruzalės „Hapoel“ kovos su Rišono „Maccabi“.

Be suspenduoto Scottie Wilbekino ir traumuoto Yovelio Zoosmano rungtyniavusi „Maccabi“ mačą pradėjo užtikrintai ir antrojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklę persvarą (28:15), tačiau „Hapoel“ nesutriko ir ne tik, kad pavijo varžovus, bet 25-ąją minutę jau buvo priekyje – 51:47.

„Maccabi“ trečiąjį kėlinį užbaigė atkarpa 16:5 (63:56), tačiau „Hapoel“, likus žaisti pusšeštos minutės, deficitą nukirpo iki dviejų taškų – 63:65.

Mačo lūžis įvyko antroje ketvirtojo kėlinio dalyje – Tyleris Dorsey pelnė dvitaškį, Deni Avdija smeigė du tolimus metimus paeiliui, Jake'as Cohenas realizavo baudų metimus ir „Maccabi“ persvara tapo dviženklė – 74:63.

Fantastiškai nugalėtojų gretose žaidęs Dorsey per 36 minutes pelnė 26 taškus (5/6 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus.

NBA skautų stebimas jaunasis Izraelio talentas Avdija per 38 minutes surinko 22 taškus (5/5 dvit., 2/7 trit., 6/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, suklydo 6 kartus ir surinko 27 naudingumo balus.

Finalo ketverto varžybos vyks liepos 26-28 dienomis.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 26 (5/6 dvit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 38 naud. bal.), Deni Avdija 22 (5/5 dvit., 10 atk. kam., 6 kld., 27 naud. bal.), Angelo Caloiaro 13.

„Hapoel“: Yamas Madaras 18 (6 rez. perd., 6 kld.), Tomeras Ginatas 13, Sekas Henry 12 (5 rez. perd.), Talibas Zanna 11.

Atrinkti (0) Visi (5)
Lukas
o ka Sirvydis dar vyres dviem metais vyresnis uz sita, su blazevicium irgi bus nekazka
2020-07-24
+1
alioalio
jei avdijai nepasiseks karjera po 7-8 metu kai jam bus 25-26 metai,gales atvaryti i Lietuva,cia ji Lietuvos ekspertai vadins jaunu perspektyviu talentu...kaip 26 metu grigoni,Dimsa, 31 metu girdziuna ir t,t,