Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Indianos „Pacers“ pergale pradėjo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) draugiškų rungtynių ciklą.

Daugiausia pataiko: Domantas Sabonis

Indianos krepšininkai po permainingos kovos 91:88 (20:29, 23:16, 30:20, 18:23) palaužė Portlando „Trail Blazers“ klubą.

Dvikovą solidžiau pradėjo „Blazers“ (23:12), tačiau „Pacers“ dar iki pertraukos pavijo varžovus, o antroje mačo dalyje perėmė iniciatyvą (73:62) bei pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Nugalėtojams dėl pėdos skausmų nepadėjo Domantas Sabonis, o taip pat priekinėje linijoje „Pacers“ vertėsi be Gogos Bitadzės ir Myleso Turnerio pagalbos.

Tiesa, Indianos klubas draugiškose rungtynėse sulaukė Victoro Oladipo pagalbos, kuris svarsto dėl savo žaidimo NBA sezono pratęsime.

Gynėjas aikštėje praleido 19 minučių ir per jas pelnė 8 taškus (1/5 dvit., 2/5 trit.) bei atkovojo 6 kamuolius.

„Mano protas ir kūnas vėl turi priprasti prie žaidimo, bet šiandien jaučiausi geriau nei sausį ar vasarį. Noriu jaustis 100 proc. pasiruošęs ir dėl dalyvavimo NBA atnaujinime nuspręsiu tik prieš jam prasidedant“, – po mačo sakė Oladipo.

Po daugiau nei metų pertraukos ant parketo sugrįžęs Jusufas Nurkičius buvo antras pagal rezultatyvumą „Blazers“ gretose – 14 taškų (6/10 dvit., 2/2 baud.) ir 8 atkovoti kamuoliai per 20 minučių.

„Nuostabu grįžti ant parketo. Man šie metai buvo ilga kelionė, todėl dabar jausmas – neapsakomas“, – džiaugėsi Nurkičius.

Rezultatyviau už bosnį žaidė tik Mario Hezonja, pelnęs 15 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.).

„Pacers“: Justinas Holiday 16, Aaronas Holiday 13, T.J. Warrenas ir Malcolmas Brogdonas po 11, Dougas McDermottas 10.

„Blazers“: Mario Hezonja 15, Jusufas Nurkičius 14 (8 atk. kam.), Gary Trentas 12, C.J. McCollumas 11, Carmelo Anthony 8.