Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Savaitę vėliau į Orlando burbulą atvykęs Jamesas Hardenas bei koronavirusu prasirgęs Russellas Westbrookas jau pirmosiose draugiškose NBA rungtynėse žengė ant parketo.

Gimimo vieta: Los Andželas, JAV

Vis dėlto net ir lyderių pagalbos Hjustono „Rockets“ neužteko kovoje su Toronto „Raptors“ – 83:94 (29:22, 20:27, 24:23, 10:22).

Tiesa, tiek Westbrooko, tiek Hardeno laikas aikštėje buvo ribojamas – pirmasis ant parketo nebepasirodė po pertraukos, antrasis – lemiamame ketvirtyje.

Būtent ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ atidavė iniciatyvą NBA čempionams, nors po trijų kėlinių dar turėjo minimalią persvarą – 73:72.

„Raptors“ ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo 12:1 (86:76) ir dviženklį pranašumą išsaugojo iki mačo pabaigos.

25 minutes rungtyniavęs Hardenas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas – 24 taškai (3/8 dvit., 3/7 trit., 9/10 baud.). Gynėjas taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau suklydo 4 kartus.

Tuo metu 16 minučių žaidęs Westbrookas pasižymėjo 10 taškų (5/9 dvit., 0/3 trit.), 9 atkovotais kamuoliais ir 4 klaidomis.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Serge'as Ibaka, pelnęs 18 taškų (6/7 dvit., 2/3 trit., 0/1 baud.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 24 (9/10 baud., 10 rez. perd.), Danuelas House'as 18, Ericas Gordonas 11, Russellas Westbrookas 10 (9 atk. kam.).

„Raptors“: Serge'as Ibaka 18 (6/7 dvit.), Terence'as Davisas 15, Pascalis Siakamas 13, Normanas Powellas 12, Kyle'as Lowry 11.