Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Taline baigėsi „Baltijos kelio“ turnyras, kuriame triumfavo Estijos krepšininkai.

Blogiausias pasiekimas: 0

Paskutinėse turnyro rungtynėse šeimininkai 84:67 (24:9, 12:21, 24:18, 24:19) palaužė latvius, kurie liko be pergalių.

Estija dvikovą pradėjo energingai ir greitai įgijo 16 taškų pranašumą (22:6), tačiau latviai nesutriko ir dar iki pertraukos apkarpė deficitą – 30:36.

Vis dėlto šeimininkai trečiajame kėlinyje vėl atitrūko (60:45) ir lemiamame ketvirtyje pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Nugalėtojus į priekį vedė Siimas Sanderis-Vene – 15 taškų (4/6 dvit., 2/7 trit., 1/1 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 22 naudingumo balai per 27 minutes.

Lietuvius penktadienį į neviltį varęs Kerras Kriisa per 17 minučių pelnė 6 taškus (0/2 dvit., 2/6 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Primename, jog antrąją vietą turnyre užėmusi Lietuvos rinktinė penktadienį per pratęsimą 85:92 nusileido estams, o šeštadienį 82:59 susitvarkė su latviais.

Estija: Henri Drellas 16, Siimas Sanderis-Vene 15 (4/6 dvit., 8 atk. kam., 22 naud. bal.), Janari Joesaaras 10.

Latvija: Arturs Ausejs 18 (5/5 trit.), Artjoms Butjankovs 14, Artis Ate 8.

Atrinkti (0) Visi (17)
Che che.....
O gal lietuvaiciu pralaimejimas buvo labiau desningas realybes show negu "blogo nusiteikimo" klausimas?🤔
2020-07-26
-1
RR
Nieko įspūdingo neparodė estukai, pasisekė. Lietuviai nuvažiavo su 3 rinktine ir galvojo, kad vien vardas nugalės. Pasirodė kad estai ir pataiko, žodžiu žaistų dar 3 kartus estukai praloštų 3 kartus.
2020-07-26
+3
ddadu
su trecia rinktine?? tai pagal tavo logika,is sitos rinktines kuria LT surinko nej vienas nepateks i pagrindine rinktine??
alioalio
is kur tie Latviai istrauke tuos zaidejius??toks vaizdas,kad is tikro ju lygis ant tiek tragiskas...kad atrodo kad Latviai tiesiog is kiemo paeeme 12 zaidejiu uzdejo maikes Latvijos ir paleido i aikstele...ten dauguma net kamuolio nemoka varytis....o Lietuviai po pergales sampana sove,dziaugiasi,lyg laimeja olimpini auksa
2020-07-26
+1
Hm
Bērziņš - čia jam 120-os rungtynės už Latvijos rinktinę. Dabar lošia už Estijos ekipą, bet prieš keletą metų lošė už Zenit, Lokomotiv ir VEF Riga. Artis Ate - 16-os rungtynės už rinktinę(nuolatos matau lošiant languose) .Lošė už Ventspils eurocupe ir čempionų lygoj, dabar irgi žaidžia už VEF Riga ir yra vienas komandos lyderių. Artūrs Ausējs - 12-os rungtynės už Latviją, prieš 2-3 metus pieno žvaigždėse vidutiniškai rinkdavo daugiau nei po 10tšk per rungtynes su gan gerais pataikymo procentais. Toliau irgi neblogai lošė VEFe, o dabar pasirašė su kažkokiu "Ural" Rusijoj. Artjoms Butjankovs - 6-os rungtynės už Latviją, lošdavo įvairiuose Latvijos klubuose, dabar su kažkokiu "samara" Rusijos klubu pasirašė. Naujai paimti į rinktinę: Edgars Lasenbergs - lošia už pieno žvaigždes Kārlis Šiliņš - Lošia Amerikoj, NCAA už Florida Atlantic, kur vidutiniškai renka apie 7 taškus ir 4 reboundus Toliau - pora žaidėjų iš Ispanijos antrosios lygos, pora lyderių iš "Ogre" Estijos ekipos kuri yra trečia Latvijos/Estijos lygoj ir nuolatos ten kovoja dėl geriausių vietų,"Valmiera" Latvijos klubo lyderis kuris Est/Lat lygoj renka po 17 taškų,po vieną perspektyvų žaidėją iš "Ventspils" ir Latvijos universiteto. Ar kažkas įspūdingo? Ne, bet ir dauguma nėra kažkoki kiemo lempiniai. Tiesiog daug naujų žaidėjų, o kaip supratau Latvijos eurolygos žaidėjai atsisakė žaisti.
2020-07-26
+2
Cercas
Estai švenčia. Maladiec, ne kiekvieną dieną su LKL vidutiniokų (išskyrus Vene) lygio komandą Lietuvos rinktinę įveiksi. Liuks Estukai atidavė širdis.
2020-07-26
-1
vilnietis
Kriisa vos negavo i nosi nuo Lasenbergs (cia tas is Pasvalio pieno zvaigzdziu). Viskas baigesi be kraujo - tik technine vaikui. O galejo buti linksma 🤡
2020-07-26
+2
Hah
Žiūrėjau per estišką delfį Po rungtynių įnešė bronzos/sidabro/aukso trofėjus komandoms ir medalius kiekvienam žaidėjui ir paskelbė estus kaip "turnyro nugalėtojos". Čia tiems kurie manė, kad čia vietų nėra xD Sakė lietuviams bus sidabrai nusiųsti. Teisėjavimas kvescionuotinas, manau. Antra kėlinį likus 2:32 iki galo latvis varosi kamuolį, estas ranką ištiesė ir tiesiai iš dilbio į kaklą. Latvis nei kontaktavo, nei rankas kėlė, nieko - pražanga puolime latviui. Trečiam kėliny estas užmina ant užribio, pašoka į orą ir "išgelbsti" kamuolį numušdamas komandos draugui. Latviai iš pykčio ošia, Latvijos treneris už ginčijimasi techninę gauna :D Estai savo 100-mečio turnyruo daug noro turėjo, matėsi... bet ir žaidimas švelniai tariant ant regbio ribos buvo kai antram/trečiam kėliniuose latviai pradėjo vytis. Nors tiesa, Kriisa gavo techninę, nes su teisėjo kaip su Lietuvos žurnalistu pradėjo kalbėt kai latvis negavo baudos už tai, kad prie pat jo stovėjo nugarą atsukęs kai jis trajaką metė ir vaizingai bandė ištraukt kontaktą(pats po išmetimo krito į priekį ir prie latvio prisilietė :D) Nors kai estam pradėjo trajakai krist jau buvo ragai. Ant galo dar pora vaizdingų dėjimų padarė. Fizine jėga, lošiant nugara latviukai irgi sunkokai atsilaikė... čia tiems kurie manė, kad estai visai "size\'o" neturi :D O dėl reboundų kartais ir rankom oponentą atsistumdavo. Bet energijos ir kovingumo buvo per akis.
2020-07-26
+2
AS
Kai Lietuvoj rinktinė lošia draugiškas, mūsų teisėjai irgi patempia. Nereikia stebėtis tuo.