Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Ketvirtajame kėlinyje Hjustono „Rockets“ puolimo nesulaikiusi Memfio „Grizzlies“ su Jonu Valančiūnu patyrė antrąją nesėkmę draugiškų rungtynių cikle.

Lietuvos rinktinės centrui iki dvigubo dublio pritrūko vieno atkovoto kamuolio, o Tayloro Jenkinso vadovaujama ekipa Volto Disnėjaus parke krito 104:119 (27:30, 23:29, 37:20, 17:40).

Dvikovą starto penkete pradėjęs JV per 27 minutes įmetė 12 taškų (5/8 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Po ilgosios pertraukos spurtavusi „Grizzlies“ mėgino perlaužti susitikimą sau palankia linkme bei trečiojo ketvirčio pabaigoje buvo priekyje 11 taškų persvara (87:76).

Visgi tada ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ užkūrė puolimą visu pajėgumu – sumetė 40 taškų, praleido – 17, ir finišavo pergalingai (119:104).

Hardenas Hjustono ekipai per 36 minutes pelnė 31 tašką (2/6 dvit., 5/9 trit., 12/16 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, išdalijo 9 rezultatyvius perdavimus, net 7 sykius suklydo bei 4 kartus prasižengė.

Benas McLemore'as susmeigė 6 iš 7 tritaškių, Jeffas Greenas ir Robertas Covingtonas pridėjo po 3. „Rockets“ iš viso realizavo 20 tolimų metimų iš 51 (43,1 proc.), tuo metu „Grizzlies“ – 8 iš 33 (24,2 proc.).

Pirmajame draugiškame susitikime „Grizzlies“ 83:90 nusileido Filadelfijos „76ers“.

„Grizzlies“: Ja Morantas 17 (9 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 16 (8 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 15, Jonas Valančiūnas 12 (9 atk. kam.), Dillonas Brooksas 11, Jarenas Jacksonas ir Anthony Tolliveris – 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), Benas McLemore'as 26, Jeffas Greenas 18, Robertas Covingtonas 11.

Atrinkti (0) Visi (2)
Na su tokia gynyba pergalės sunku tikėtis.Atrodo,kad Rockets žaidė katės-pelės žaidimą.Bet atėjus lemiamams ketvirčiui viską sudėliojo į savo vietas.