Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Dalaso „Mavericks“ su Luka Dončičiumi ir Kristapu Porzingiu priešakyje paskutinėje repeticijoje prieš NBA sezono atnaujinimą pasiekė nelengvą pergalę.

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai per pratęsimą 118:115 (24:13, 24:26, 26:41, 29:23, 15:12) palaužė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.

Dončičius per 26 minutes pelnė 23 taškus (8/11 dvit., 1/5 trit., 4/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

Tuo metu Porzingis pridėjo 17 taškų (2/7 dvit., 2/4 trit., 7/9 baudos), 12 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį bei 1 rezultatyvų perdavimą.

Prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei J.J. Barea smeigė taiklų tritaškį ir išvedė „Mavericks“ į priekį (103:101). Vis tik, likus 18 sekundžių, Mike‘as Scottas pataisė netikslų Furkano Korkmazo metimą bei rezultatą išlygino.

Lemiama „Mavs“ ataka ir vėl buvo patikėta Barea, tačiau gynėjo tritaškis tikslo nepasiekė ir mačas persikėlė į pratęsimą.

Jo metu vėl virė kova taškas į tašką, tačiau lemiamomis akimirkomis dar kartą suspindo Barea. Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei puertorikietis atseikėjo tritaškį bei išvedė „Mavs“ į priekį – 116:113.

Likus 21 sekundei Alecas Burksas rezultatą sušvelnino, tačiau jau visai netrukus Justinas Jacksonas pridėjo metimą iš po krepšio ir atstatė Dalaso ekipos pranašumą. Burksas dar tolimu metimu bandė išplėšti antrąjį pratęsimą, bet jo metimas skriejo pro šalį ir finalinė sirena paskelbė „Mavericks“ pergalę.

„76ers“ gretose šiąnakt nežaidė Joelis Embiidas, kuris buvo patausotas. Pralaimėjusių ekipoje puikų pasirodymą surengė Tobias Harrisas, kuris pelnė 28 taškus (7/14 dvit., 3/6 trit., 5/6 baudos), atkovojo 11 kamuolių bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“: Tobias Harrisas 28 (7/14 dvit., 3/6 trit., 11 atk. kam.), Alecas Burksas 15 (7/11 dvit.), Matisse‘as Thybulle‘as ir Alas Horfordas (4/10 dvit.) po 14, Mike‘as Scottas 13 (7/11 dvit., 10 atk. kam.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 23 (8/11 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Kristaps Porzingis 17 (2/7 dvit., 12 atk. kam.), J.J. Barea ir Antonius Clevelandas po 14, Timas Hardaway 10.