Nuotr.: Bucket Summer League
Nuotr. Bucket Summer League

Kėdainiuose besitęsiančiame „Bucket Summer League“ turnyre antrąją pergalę paeiliui iškovojo VDU (2-1) krepšininkai.

Povilo Šakinio vadovaujama ekipa nerezultatyviose rungtynėse 59:53 (21:11, 10:13, 16:17, 12:12) įveikė „Komandorus“ (1-2).

Mačą sėkmingiau pradėjusi VDU per pirmąjį ketvirtį įgijo dviženklį pranašumą (21:11), tačiau „Komandorai“ nesutriko ir po pertraukos aikštėje užvirė atkakli kova.

Likus žaisti šiek tiek daugiau nei dvi minutes Vaidas Čepukaitis sumažino „Komandorų“ atsilikimą iki trijų taškų (52:55), tačiau jau kitoje atakoje Regimantas Miniotas smeigė tritaškį, po kurio oponentai nebeatsigavo – 58:52.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Aurimas Urbonas, pelnęs 12 taškų (1/3 dvit., 3/4 trit., 1/2 baud.). Gynėjas taip pat per 24 minutes spėjo atkovoti 3 kamuolius ir surinkti 11 naudingumo balų.

VDU: Aurimas Urbonas 12, Adomas Drungilas (8 atk. kam.) ir Rolandas Jakštas po 9, Regimantas Miniotas 8 (13 atk. kam.).

„Komandorai“: Vaidas Kariniauskas 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Matas Jogėla 10, Tauras Jogėla 9.