Nuotr.: USA TODAY Sports – Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports – Scanpix

Dvigubą dublį surinkęs prancūzas Rudy Gobertas likus 6,9 sekundės pataikė abu baudos metimus ir pirmajame NBA pratęsto sezono mače Jutos „Jazz“ (42-23) komandai padovanojo pergalę 106:104 (23:26, 25:34, 31:27, 27:17) prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ (28-37).

20
20
3
5

„Esu dėkingas už tai, kad galiu daryti tai, ką myliu. Po to, ką tiek aš asmeniškai, tiek visas pasaulis išgyveno, esu palaimintas, kad galime įkvėpti milijonus vaikų pasaulyje ir skleisti pozityvumą. Ir, aišku, šaunu viską pradėti pergale“, – po laimėjimo bendraudamas su ESPN telefonu sakė Gobertas.

Prancūzas surinko dvigubą dublį: pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 4/5 baudos), atkovojo 12 kamuolių bei blokavo 3 metimus.

„Pelicans“ didžiąją mačo dalį buvo priekyje ir vienu metu turėjo 16 taškų pranašumą. Šiai komandai pergalę galėjo išplėšti rezultatyviausiai žaidęs Brandonas Ingramas, bet jo lemiamas šūvis iš toli išsisuko iš lanko.

„Brandonas šiais metais pataikė daugybę tokių metimų, bet svarbiausia yra tai, kad viską turėjo lemti ne tai. Mes paleidome auksinę galimybę“, – po susitikimo apie iššvaistytą pranašumą sakė „Pelicans“ treneris Alvinas Gentry.

Pralaimėjusių komandoje Zionas Williamsonas, kuris dėl išvykimo iš Orlando burbulo praleido pastarąsias dvi treniruočių savaites, žaidė tik 15 minučių ir pelnė 13 taškų (6/8 dvit., 1/1 baudos). Jis NBA burbulą buvo palikęs dėl sveikatos problemų šeimoje.

Keliais galingais dėjimais išsiskyręs NBA naujokas paskutines 7 minutes ir 19 sekundžių stebėjo sėdėdamas ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Ziono Williamsono epizodai:

„Žinoma, norėjome, kad jis būtų galėjęs žaisti svarbiausiu metu, bet jis žaidė tiek minučių, kiek galėjo“, – apie tausojamą Williamsoną pažymėjo Gentry.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Pelicans“ buvo priekyje rekordine 16-os taškų persvara (60:44), tačiau „Jazz“ nepasidavė ir ketvirtajame kėlinyje persvėrė rezultatą (98:97) bei per likusį laiką daugiau neatsiliko.

Skambant šalies himnui visi krepšininkai ir personalo nariai buvo priklaupę.

Praėjusią naktį buvo žaidžiamos pirmosios oficialios NBA rungtynės po 141 dienos pertraukos dėl koronaviruso.

Pirmieji taškai sugrįžus NBA kovoms, kuriuos pelnė Gobertas:

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 23 (8 atk. kam.), J.J. Redickas 21, Jrue Holiday 20 (6 kl.), Zionas Williamsonas 13 (15 min., 6/8 dvit.), Joshas Hartas 10.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 23 (7/9 dvit.), Donovanas Mitchellas ir Mike’as Conley po 20, Rudy Gobertas 14 (12 atk. kam., 3 bl.), Joe Inglesas 13, Royce’as O’Neale’as 12 (9 atk. kam.).