Nuotr.:

„Summer League Basketball“ turnyre – dar vienerios dramatiškos rungtynės.

Mače, kuriame nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę, „Royal Decors“ (3-2) ekipa 62:57 palaužė „Synkarb“ (3-2) krepšininkus.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Ąžuolas Tubelis sėkmingai užbaigė ataką bei rezultatą išlygino (55:55). Vis tik jau po kelių akimirkų Lukas Uleckas smeigė tritaškį ir išvedė į priekį „Royal Decors“ – 58:55.

„Synkarb“ rezultatyvaus išpuolio nesurengė, o Arnas Beručka pelnė taškus iš po krepšio ir dar labiau atitolino „Royal Decors“. Augusto Marčiulionio reidas link krepšio baigėsi netaikliu metimu ir tikslūs Arno Veličkos baudų metimai nulėmė rungtynių baigtį (62:55).

„Synkarb“ ekipa prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo solidžią 9 taškų persvarą (45:36), tačiau „Royal Decors“ lemiamą ketvirtį sugebėjo laimėti 26:12.

Nugalėtojus į pergalę vedė Arnas Velička bei Lukas Uleckas, surinkę po 17 taškų. Arminas Urbutis pridėjo 12 taškų.

Tuo metu „Synkarb“ ekipoje ryškiausiai žibėjo Ąžuolas Tubelis, kuris atseikėjo 21 tašką.

Atrinkti (0) Visi (2)
kesaras
kaip cia sita lyga vadinas ? "Nuvarytus arklius nusauna" ? Ar "Nesusitupejusiu vistu perekliu spindesys" ? Ant tiek juokinga ziureti situos pezalu zaidimus ar aprasymus... Jomantas... 20 pts per game? :))) Lavrinovicius MVP? :))) Velicka triple double player? :))) Jei 3x3 Hoptrans buvo kazkas sviezio ir idomaus, tai sita "summer basket league" yra persiperdusiu ir nesusitupejusiu pseudozaideju lyga :) Gesinam sita projekta kol pasaulis nepradejo deti tokiu varzybu i "FailArmy" kanalus.