Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Įspūdingo rezultatyvumo rungtynėse NBA burbule Orlande pergalę per pratęsimą iškovojo Hjustono „Rockets“ (41-24), kuri 153:149 (42:42, 33:43, 33:34, 31:20, 14:10) palaužė Kristapo Porzingio traukiamą Dalaso „Mavericks“ (40-28).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 45 sekundėms „Mavericks“ dar pirmavo 138:131, bet Jamesas Hardenas smeigė tritaškį, o po Luka Dončičiaus netaiklaus metimo baudas realizavo Robertas Covingtonas, taip „Rockets“ priartindamas iki 136:138.

Russellas Westbrookas likus 5,2 sek. prasižengė, o Sethas Curry pataikė tik vieną baudą.

Likus 3,9 sek. Hardenas stojo mesti dviejų baudų. Snaiperis pirmąją baudą pataikė, o antrąją prametė. Visgi kamuolį į krepšį pamušė ir išlygino rezultatą Robertas Covingtonas. Dončičiaus bandymas pataikyti iš toli baigėsi nesėkme ir komandos žaidė pratęsimą.

Pratęsimo pradžioje „Mavericks“ pirmavo 4 taškų persvara, bet Hjustono krepšininkai atsakė 8 taškais iš eilės.

Iki pratęsimo pabaigos likus 82 sekundėms Covingtonas smeigė tritaškį ir „Rockets“ pranašumą padidino iki 4 taškų, P.J Tuckeris ir Hardenas pridėjo po vieną taiklią baudą ir Hjustono klubas šventė pergalę.

Nugalėtojams Jamesas Hardenas per 43 minutes surinko 49 taškus (11/11 dvit., 3/9 trit., 18/21 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius bei pridėjo 8 rezultatyvius perdavimus. Jis vien per pirmąjį kėlinį surinko 23 taškus.

Russello Westbrooko sąskaitoje buvo 31 taškas (12/27 dvit., 1/3 trit., 4/8 baudos), 11 sugriebtų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 6 klaidos. Westbrookas į Orlando burbulą atvyko persirgęs koronavirusu.

Pralaimėjusiems Porzingis per 39 minutes pelnė 39 taškus (10/18 dvit., 3/8 trit., 10/11 baudos), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Latvio asmeniniai rekordai NBA yra 40 įmestų taškų ir 18 sugriebtų kamuolių.

Luka Dončičius surinko trigubą dublį: 28 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. Slovėnas iš žaidimo pataikė tik 11 metimų iš 27 (40,7 proc.), o nuo baudų metimų linijos įmetė 5 metimus iš 9.

Tai buvo 15-asis Dončičiaus trigubas dublis šį sezoną. Tarp žaidėjų, neturinčių 22-ejų metų, Dončičius užfiksavo geriausią rezultatą NBA lygos istorijoje.

Dalaso ekipai Trey Burke’as įmetė 8 tritaškius iš 10, o Timas Hardaway – 5 iš 8.

Po pirmosios rungtynių pusės „Mavericks“ pirmavo 85:75, o 160 taškų per du pirmuosius kėlinius yra šio sezono rekordas. Dalaso ekipa pakartojo klubo pelnytų taškų rekordą pirmoje rungtynių pusėje.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 39 (10/18 dvit., 10/11 baudos, 16 atk. kam.), Trey Burke’as 31 (8/10 trit.), Luka Dončičius 28 (13 atk. kam., 10 rez. perd.), Timas Hardaway 24 (5/8 trit.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 49 (11/11 dvit., 18/21 baudos, 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Russellas Westbrookas 31 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Danuelis House’as 20 (6/12 trit.), Benas McLemore’as (4/4 trit.) ir Robertas Covingtonas (11 atk. kam.) po 13, Jeffas Greenas ir Austinas Riversas po 10.

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (6)
Obama
Apgailetinos rungtynes. Sakykit ka norit, as geriau ziuresiu kaip zalgiris su zenit smaukos 70 tasku nesurinkdami, negu sita cirka.
2020-08-01
+3
kasioguru
Porzingis tai molis, nesugebejo nusiimt kamuolio su tokiu ugiu, kai varzovai isvis be aukstu zaide.
2020-08-01
+3
nba - nothing but actors
barzda kad ir meta tuos puse simto, bet jis luzeris yra ir noekada savo komandos neves cempioniskais keliais
2020-08-01
+1
kasioguru
luzeris tai tu, nes nesupranti, kad be geros komandos joks zaidejas nieko vienas nepadarys.
2020-08-01
+1
lucky
Na Toks pastebėjimas Rockets naudojo tik 8 žaidėjų rotaciją. Gali būti problemų stiprių playoffs jei toiau naudos tokia mažą rotaciją žaidėjų. Aišku jiems prieš Mavs buvo svarbi ir reikalinga pergalė, bet vistiek ...