Nuotr.: Bucket Summer League
Nuotr. Bucket Summer League

Kėdainiuose vykstančioje „Bucket Summer League“ pasibaigė šeštoji turnyro diena.

Paskutinėje dienos dvikovoje fantastiškai išsigelbėjusi „Katos grupė“ (4-2) 81:68 (18:15, 17:21, 14:16, 32:16) įveikė „Komandorus“.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 6 minutes, „Komandorai“ turėjo 8 taškų persvarą (59:51) bei užtikrintai žygiavo link pergalės, tačiau tuomet „Katos grupė“ surengė spurtą 27:5 ir po šio smūgio pasiuntė varžovus į nokdauną – 78:64.

Nugalėtojams 20 taškų (9/13 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.) pelnė Osvaldas Olisevičius, taip pat atkovojęs 8 kamuolius ir surinkęs 25 naudingumo balus.

„Komandorų“ neišgelbėjo puikus Vaido Kariniausko pasirodymas – 22 taškai (6/12 dvit., 3/5 trit., 1/1 baudos), 4 rezultatyvūs perdavimai ir 21 naudingumo balas.

Grupėje likus sužaisti visoms komandos po vienerias rungtynes, „Katos grupė“, „Arotena Oaks“, „Royal Decors“, SYNKARB ir VDU yra surinkusios po 4 pergales.

Sekmadienį Kėdainiuose bus žaidžiami paskutiniai susitikimai grupėje, po kurių paaiškės geriausios keturios komandos, pratęsiančios kovą turnyro pusfinalyje.

„Katos grupė“: Osvaldas Olisevičius 20 (9/13 dvit., 8 atk. kam., 25 naud. bal.), Gediminas Žalalis 16 (6/7 dvit., 21 naud. bal.), Evaldas Šaulys 15 (7 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 13 (7 rez. perd.), Ignas Lukošius 11.

„Komandorai“: Vaidas Kariniauskas 22 (6/12 dvit., 21 naud. bal.), Ignas Fiodorovas 12, Matas Jogėla ir Paulius Danisevičius (6 rez. perd.) po 9.