Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Toronto „Raptors“ (47-18) komanda su Kyle'u Lowry priešaky toliau lieka neįkandamu riešutu vieniems iš favoritų laimėti NBA – Los Andželo „Lakers“ (50-15) krepšininkams.

33
35
80%
12/15
56%
5/9

Įžaidėjas pelnė 33 taškus bei pasiekdamas karjeros rekordą atkovojo 14 kamuolių, o NBA čempionai 107:92 (23:21, 18:23, 31:26, 35:22) pranoko „Lakers“, prieš kurią laimėjo 11-ą kartą iš eilės.

Kalifornijos komanda „Raptors“ paskutinį kartą įveikė 2014-ųjų lapkričio 30-ąją, kada „Staples Center“ arenoje per pratęsimą triumfavo 129:122.

Lowry per 35 minutes sumetė 3 iš 7 dvitaškių, 5 iš 9 tritaškių, 12 iš 15 baudų, taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

LeBrono Jameso sąskaitoje – 20 taškų (5/10 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/7 baudos), 10 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 4 klaidos.

Anthony Davisas iš žaidimo pataikė tik 2 metimus iš 7, tačiau realizavo visas 7 baudas ir įsirašė 14 taškų, 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 blokus.

„Lakers“ krepšį atakavo žemiausiu sezono procentu – 34 proc. (29 iš 82 metimų). Pirmoje susitikimo dalyje, kai Los Andželo ekipa dar buvo priekyje 44:41, LeBronas savo sąskaitoje turėjo 7 taškus, tuo metu Davisas – vos vieną.

Trečiajame ketvirtyje „Raptors“ rezultatyvumą pakėlė iki 31 taško per kėlinį, ketvirtajame – iki 35.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 33 (14 atk. kam.), OG Anunoby 23, Pascalis Siakamas 15 (3/13 dvit., 9 atk. kam.), Fredas VanVleetas 13 (11 rez. perd., 5 atk. kam.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 20 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 16, Anthony Davisas 14 (2/7 metimai), Dionas Waitersas 12, Alexas Caruso 11.

Atrinkti (0) Visi (4)
Bus vsitek Raptors padėti į pavėsį per playoffs.
2020-08-02
+1
hoop
muzika ausims.
2020-08-02
+1
Net keista matyti,kad taip ilgai Lakers Toronto nenugali.Davisui nesisekė,tai taip pat viena pralaimėjimo priežasčių.Lowry nieks nesustabdė,o būdamas žemas dar tiek kamuolių nusiėmė.Neaišku,ką LAL aukšti veikė.
2020-08-02
+2
Lakers
viska pasako kelinio pradzia sausa 0-13 niekaip ilgai negalejo pataikyt ir su prastu procentu pataikymu sansu nera Lowry nesustabde