Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Pirmosiomis rungtynių minutėmis trimis tritaškiais iš eilės startavęs Paulas George'as inicijavo istorinį Los Andželo „Clippers“ (45-21) vakarą Orlando burbule.

28
25
73%
8/11
3

Doco Riverso auklėtiniai iš viso pataikė 25 tolimus metimus iš 47 bandymų ir pasiekė naują klubo rekordą, kuris buvo vainikuotas pergale 126:103 (37:25, 40:20, 26:21, 23:37) prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ (28-38) su blankiai pasirodžiusiu Zionu Williamsonu.

George'as rungtynes baigė pataikęs 8 iš 11 tritaškių bei su 24 taškais savo sąskaitoje. Patrickas Beverley, Reggie Jacksonas ir JaMychalas Greenas sumetė po 3 tolimus metimus, Landry Shametas ir Kawhi Leonardas pridėjo po du.

Tritaškio nepataikęs liko Rodney McGruderis, tuo metu centrai Joakimas Noah ir Ivica Zubacas iš toli krepšio neatakavo.

„Clippers“ taip pat buvo vos per vieną taiklų tritaškį nuo komandos rekordo pirmoje dvikovos dalyje. Kalifornijos klubas iki ilgosios pertraukos įmetė 16 iš 24 tolimų metimų bei pirmavo daugiau nei užtikrintai – 77:45.

Williamsonas žaidė vos 14 minučių, per kurias pataikė 3 iš 7 dvitaškių, 1 iš 2 baudų ir pasižymėjo 7 taškais, taip pat sugriebė 5 kamuolius bei 3 kartus suklydo.

Pirmoje dvikovos dalyje jaunoji „Pelicans“ žvaigždė, atlikdama prasiveržimą, užmynė ant Patricko Beverley kojos ir nikstelėjo čiurną bei iš karto buvo pakeistas. Po ilgosios pertraukos Williamsonas startavo rungtynėse, bet po keturių minučių visam sėdo ant suolo.

Alvino Gentry vadovaujamoje ekipoje nė vienas krepšininkas nežaidė daugiau nei 25 minučių. Tiek laiko sulaukė vienintelis italas Nicolo Melli, įmetęs 8 taškus (2/9 metimai, 4/6 baudos.

Gimimo vieta: Šiaurės Karolina, JAV

Dvikovą startiniame penkete pradėjęs Derrickas Favorsas rungtyniavo 21 minutę (12 tšk., 9 atk. kam.), Lonzo Ballas (7 tšk., 6 rez. perd.) ir Brandonas Ingramas (14 tšk.) – lygiai po 23 minutes ir 41 sekundę, Jrue Holiday (4 tšk., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) – 24 minutes ir 10 sekundžių.

Po antro pralaimėjimo iš eilės NBA burbule „Pelicans“ svajonė patekti į atkrintamąsias tolsta. Dabar komanda rikiuojasi 12-oje vietoje, kartu su San Antonijaus „Spurs“ ir Sakramento „Kings“ fiksuodama po 28 pergales savo sąskaitoje.

Tiesa, „Pelicans“ yra sužaidusi daugiau rungtynių – 66, kai „Spurs“ – 64, o „Kings“ – 65. Aštuntoje vietoje žengianti Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ turi 32 pergales.

„Pelicans“ reguliariajame sezone liko sužaisti šešerias rungtynes: su „Grizzlies“, Vašingtono „Wizards“, „Spurs“, Orlando „Magic“ ir dvejas su „Kings“.

„Clippers“: Paulas George'as 28 (8/11 trit.), Kawhi Leonardas 24 (6/16 metimai, 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Reggie Jacksonas 15 (8 atk. kam.), Landry Shametas, Marcusas Morrisas, Patrickas Beverley (3/5 trit.) ir JaMychalas Greenas (3/5 trit.) – po 9.

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 15, Brandonas Ingramas 14, Derrickas Favorsas 12 (9 atk. kam.), J.J. Redickas ir Frankas Jacksonas (5/15 metimai) – po 11.

Atrinkti (0) Visi (9)
Justas
Svarbiausia, kad tas teslius sedi su tos "black lives matter" sektos treningais.