Nuotr.: Bucket Summer League
Nuotr. Bucket Summer League

Aikštėje dominavęs Osvaldas Olisevičius pirmoje susitikimo pusėje pelnė daugiau nei pusę „Katos grupės“ (4-3) taškų, tačiau jo vedama komanda dramatiškai krito per pratęsimą.

„Royal Decors“ (5-2) kolektyvas su Arnu Velička priešakyje „Bucket Summer League“ turnyre Kėdainiuose triumfavo 87:80 (18:20, 17:17, 18:17, 16:15, 18:11).

„Royal Decors“ dar prieš šį mačą buvo užsitikrinusi vietą tarp keturių stipriausių, tuo metu „Katos grupės“ likimas kabo ant plauko.

Juos išgelbėtų „JL Electrified Youngsters“ (2-4) pergalė prieš „Aroteną OAKS“ (4-2). Pastarajai laimėjus, į pusfinalį žengs SYNKARB (4-3).

Olisevičius iki ilgosios pertraukos sumetė 20 taškų, kai jo ekipa iš viso buvo surinkusi 37.

Likus žaisti pustrečios minutės, Olisevičius gavo penktąją asmeninę pražangą ir visam sėdo ant suolo su 27 taškais (7/10 dvit., 4/4 trit., 1/1 baud.), 4 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais ir 30 naudingumo balų.

Nugalėtojams Velička sumetė 23 taškus (6/11 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud.), sugriebė 7 kamuolius, išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus ir įsirašė 25 naudingumo balus.

„Royal Decors“: Arnas Velička 23 (9/18 metimai), Arnas Beručka 14, Grantas Vasiliauskas 13, Arminas Urbutis (8 atk. kam.) ir Lukas Uleckas (2/7 trit.) – po 12.

„Katos grupė“: Osvaldas Olisevičius 27 (4/4 trit.), Evaldas Šaulys 19 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 16 (6/16 metimai).