Nuotr.: USA TODAY Sports – Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports – Scanpix

Milvokio „Bucks“ (54-13) NBA sezono pratęsime Orlande patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Pagrindinius žaidėjus taupiusi „Bucks“ po po atkaklios kovos 116:119 (34:40, 31:33, 23:21, 28:25) pripažino Bruklino „Nets“ (31-35) pranašumą.

19
22
45%
5/11
2

Milvokio komandoje Giannis Antetokounmpo žaidė tik 16 minučių, per kurias pelnė 16 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Khrisas Middletonas žaidė taip pat 16 minučių, Ericas Bledsoe – 18.

Šiame mače į NBA grįžo 40-metis Jamalas Crawfordas, kuris per 6 minutes „Nets“ ekipai pelnė 5 taškus, tačiau patyrė traumą ir daugiau aikštėje nepasirodė.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Nets“ pirmavo dviženkle persvara (100:90), bet likus 6 minutėms rezultatas jau buvo lygus (104:104), o netrukus „Bucks“ į priekį tritaškiu išvedė D.J. Wilsonas.

Likus 4 minutėms Milvokio krepšininkai dar buvo priekyje (110:107), tačiau Bruklino krepšininkai spurtavo 8:0 ir įgijo 5 taškų persvarą.

Kyle’as Korveris pelnė keturis taškus iš eilės ir „Bucks“ priartėjo iki minimalaus deficito (114:115), bet prasidėjus paskutinei minutei Tyleris Johnsonas įmetė dvitaškį.

Donte DiVincenzo pavyko „Bucks“ atsilikimą vėl sumažinti iki 1 taško, bet Garrettas Temple’as atsakė dvitaškiu ir „Nets“ likus 7 sekundėms pirmavo 3 taškais (109:106).

Paskutinėje atakoje „Bucks“ nepasižymėjo ir pergale džiaugėsi „Nets“.

Bruklino krepšininkai pagal pergalių skaičių susilygino su Rytų konferencijoje septintąją vietą užimančia Orlando „Magic“.

Tuo metu „Bucks“ nuo antroje vietoje Rytuose žengiančios Toronto „Raptors“ turi 6 pergalių persvarą.

Nugalėtojams 26 taškus (3/5 dvit., 5/7 trit., 5/5 baudos) pelnęs prancūzas Timothe Luwawu-Cabarrotas pasiekė savo karjeros rekordą.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 16 (16 min., 7/8 metimai), Kyle’as Korveris 13, Frankas Masonas, Ersanas Ilyasova (10 atk. kam.) ir Donte DiVincenzo 11.

„Nets“: Timothe Luwawu-Cabarrotas 26 (5/7 trit.), Garrettas Temple’as 19 (5/11 trit.), Tyleris Johnsonas ir Justinas Andersonas po 11, Rodions Kurucs r Chrisas Chiozza po 10.

Luwawu-Cabarroto pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (2)
Ucc
Įdomią statistiką apie Giannį radau. Praėjusiame sezone jis iš baudos aikštelės surinko 1226 taškus. Už jį daugiau taškų baudos aikštelėje vieno sezono metu surinko tik vienas žmogus - Shaq. Jis toliau nei metras nuo krepšio meta dviem atvejais: baigiasi atakos laikas arba prie tritaškio linijos dešimt metrų spinduliu nėra nei vieno priešininko. O jų ten niekada nėra, jo metimo technika baisesnė nei Valančiūno, kol išmeta tritaškį, moteris spėtų ir pagimdyti. Nėra ko ir stebėtis, kodėl jam nepavyksta laimėti žiedo. Pas jį tik dvi stiprios vietos. 1. Niekas prieš jį prie tritaškio nesigina, tai gali įsibėgėti, kad įridentų kamuolį. 2. Geležinė gynyba baudos aikštelėje. Pastatyk prieš jį gerai besiginantį krepšininką, kad nei metro laisvės neturėtų įsibėgėti ir viskas. Iš statinės padėties jis eilinis krepšininkas, gal net žemiau vidurkio. O kalbant apie tą jo geležinę gynybą, išsitrauk jį iš baudos aikštelės ir daryk ką tik nori su juo. Toliau baudos aikštelės Giannis tik žiūrovas. Pagal tai, kaip jis sugeba žaisti, jam centru derėtų būti. Patobulino kamuolio perdavimą, bet vistiek tie perdavimai dažniausiai atliekami abiejom rankom, dėl ko primityvūs ir lengvai nuspėjami.