Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (32-37) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono atnaujinime Orlande lieka be pergalių.

21
35
92%
11/12
3

Šį kartą Tenesio valstijos ekipa po atkaklios kovos 115:124 (31:25, 24:39, 33:25, 27:35) nusileido Jutos „Jazz“ (43-25) krepšininkams ir patyrė ketvirtąją nesėkmę paeiliui.

„Grizzlies“ gretose solidžiai pasirodęs Valančiūnas surinko dvigubą dublį – 21 taškas (8/14 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.) ir 14 atkovotų kamuolių per 34 minutes. Centras taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat kartų suklydo.

Dvikova klostėsi permainingai – antrajame kėlinyje „Grizzlies“ atitrūko ir įgijo dviženklę persvarą (54:44), tačiau ketvirčio pabaigoje sustojo ir pralaimėjo atkarpą 1:20 – 55:64.

Likus žaisti 7 minutes, rezultatas švieslentėje degė lygus (102:102), tačiau tuomet Mike'as Conley ir Royce'as O'Nealas įmetė po tritaškį, Jordanas Clarksonas – dvitaškį, į kurį tolimu metimu pavyko atsakyti tik Graysonui Allenui – 105:110.

„Grizzlies“ niekaip negalėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję „Jazz“ įgijo dviženklę persvarą (116:105) ir nors Valančiūnas per pusantros minutės pelnė 5 taškus paeiliui, Jutos krepšininkai pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Grizzlies“ šiose rungtynėse nesulaikė Joe Ingleso. Australas per 34 minutes įmetė 25 taškus (1/2 dvit., 6/11 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

JV tiesioginis oponentas Rudy Gobertas aikštėje praleido 37 minutes ir per jas surinko 21 tašką (5/9 dvit., 11/12 baud.), atkovojo 16 kamuolių ir blokavo 3 metimus.

Už Valančiūną vienintelis Memfio ekipos gretose rezultatyviau rungtyniavęs Dillonas Brooksas per 32 minutes pelnė 23 taškus (6/12 dvit., 1/5 trit., 8/10 baud.).

„Mūsų vyrukai kiekvienose rungtynėse tampa geresniais, – po mačo kalbėjo „Grizzlies“ strategas Tayloras Jenkinsas. – Nors ir pralaimėjome ketvirtąsias rungtynes paeiliui, tai nepakeitė mūsų kelio ir iš to mes mokomės. Turime įgauti pasitikėjimo dėl to, ką darome.“

Memfio klubas šiose rungtynėse vertėsi be Jareno Jacksono, kurio sezonas po menisko plyšimo baigėsi anksčiau laiko.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 23, Jonas Valančiūnas 21 (8/14 dvit., 14 atk. kam.), Ja Morantas (9 rez. perd.) ir Graysonas Allenas po 20 (6/8 trit.), Kyle'as Andersonas 12.

„Jazz“: Joe Inglesas 25 (6/11 trit.), Mike'as Conley 23, Rudy Gobertas 21 (16 atk. kam., 11/12 baud.), Donovanas Mitchellas 18, Royce'as O'Nealas 15.

Atrinkti (0) Visi (9)
Jonas Memfyje žiūriu stabiliausiai žaidžia.Beveik visada dublius renka,stengiasi kiek gali.Laiko taip pat daug gauna,treneris juo labai pasitiki.Tik kad komandai visai nesiseka.