Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Sėkmingą pasirodymą Orlande vykstančiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) burbule tęsia Denverio „Nuggets“ (45-23).

30
31
56%
5/9
15

Michaelo Porterio ir Nikola Jokičiaus vedama „Nuggets“ šį kartą 132:126 (32:28, 30:37, 27:24, 43:27) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (29-38) ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

Likus žaisti pustrečios minutės, Rudy Gay sumažino „Spurs“ atsilikimą iki 5 taškų (111:116), tačiau Porterio vedama „Nuggets“ spurtavo 8:3 (124:114) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Nugalėtojams Porteris per 36 minutes pelnė 30 taškų (6/10 dvit., 5/9 trit., 3/4 baud.) ir atkovojo 15 kamuolių. Debiutinį sezoną NBA žaidžiantis puolėjas antrąsias paeiliui rungtynes pasiekia 30 taškų ribą.

„Jei prisimenate, „Nuggets“ naujokų biržoje mane pasikvietė dėl gebėjimo rinkti taškus. Jie žinojo, kad tai buvo viena iš mano stiprybių. Tai, kad žaidžiu kartu su žvaigžde, kuri geriau atliks perdavimą, nei pati atakuos, padeda mums abiems“, – apie Jokičių kalbėjo Porteris.

Serbas nugalėtojų gretose taip pat buvo ryškus – 25 taškai (7/12 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), 11 rezultatyvių perdavimų ir 4 atkovoti kamuoliai per 32 minutes.

Po pralaimėjimo „Spurs“ vyriausiasis treneris negailėjo pagyrų Jokičiui.

„Jis nuolat kartoja metimus po du-tris kartus ir tai nėra sėkmė, Jokičius tai daro visada. Jis yra Larrry Birdo reinkarnacija“, – vaizdžiai išsireiškė Popovichius.

San Antonijaus klubo gretose rezultatyviausiai žaidęs Gay per 26 minutes įmetė 24 taškus (7/12 dvit., 2/6 trit., 4/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Spurs“: Rudy Gay 24, Derrickas White'as 23, Keldonas Johnsonas 20, DeMaras DeRozanas 18 (8/9 baud., 8 rez. perd.), Patty Millsas 14, Drew Eubanksas 12.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 30 (15 atk. kam.), Nikola Jokičius 25 (11 rez. perd.), Jerami Grantas 22, Monte Morrisas 19, P.J. Dozieras 12 (8 rez. perd.).