Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Kristaps Porzingis buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas, bet tai neišgelbėjo Dalaso „Mavericks“ (41-30) nuo nesėkmės Volto Disnėjaus pramogų parke.

21
36
15
50%
1/2

Porzingio ir Luka Dončičiaus vedamas Dalaso klubas 111:126 (22:23, 36:36, 29:32, 24:35) nusileido Los Andželo „Clippers“ (46-22) ir patyrė trečiąją nesėkmę per keturis susitikimus Orlando burbule.

Likus žaisti mažiau nei 7 minutes, Maxi Kleberis tritaškiu rezultatą išlygino (101:101), bet tuomet „Clippers“ įjungė aukštesnę pavarą ir, spurtavę 12:2, pasiuntė varžovus į nokdauną – 113:103.

Šis pralaimėjimas sustiprino šansus, jog jau pirmajame atkrintamųjų etape lauks „Clippers“ ir „Mavericks“ akistata – Los Andželo klubas įtvirtino savo pozicijas antroje vietoje Vakaruose, o Dalaso ekipa žengia septinta.

„Tai neabejotinai bus sunki akistata, nes jie yra vieni iš favoritų laimėti NBA, – po rungtynių kalbėjo Porzingis. – „Clippers“ turi kelis vyrukus, kurie jau yra laimėję NBA, bet mes į tai žiūrime kaip į didelį iššūkį.“

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju buvęs latvis per 38 minutes pelnė 30 taškų (6/12 dvit., 3/7 trit., 9/9 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Aukštaūgiui solidžiai talkinęs Dončičius per 35 minutes „Mavs“ įmetė 29 taškus (4/8 dvit., 6/13 trit., 3/6 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet 4 sykius suklydo.

„Mes esame gera komanda. Žinau, kad kai kurie mus nurašo, bet mes visada turime šansų, nepaisant visko“, – pasitikėjimo komanda po mačo neslėpė slovėnas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Kawhi Leonardas – 29 taškai (6/15 dvit., 4/8 trit., 5/7 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Galingą pasirodymą surengė kroatas Ivica Zubačas – 21 taškas (10/10 dvit., 1/2 baud.) ir 15 atkovotų kamuolių.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 30 (9/9 baud., 9 atk. kam.), Luka Dončičius 29 (6/13 trit.), Dorianas Finney-Smithas 12 (8 atk. kam.), Trey Burke'as 11, Maxi Kleberis 10.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 29 (6/15 dvit.), Paulas George'as 24 (8/17 dvit.), Ivica Zubačas 21 (10/10 dvit., 15 atk. kam.), Marcusas Morrisas 16, JaMychalas Greenas 10.