Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko dar vieną rezultatyvų dvigubą dublį ir svariai prisidėjo prie pirmosios Memfio „Grizzlies“ (33-37) pergalės NBA burbule Orlande.

GM: 67

Tayloro Jenkinso auklėtiniai 121:92 (25:37, 38:23, 32:18, 26:14) pranoko Oklahomos „Thunder“ (42-26) ir nutraukė keturių nesėkmių paeiliui seriją.

Valančiūnas per 24 minutes pelnė 19 taškų (8/10 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 3 sykius suklydo.

„Kaip komanda niekada neabejojome savimi ir tuo, ką galime pasiekti. Šiandien žaidėme laisvai ir sugebėjome laimėti“, – po rungtynių sakė Ja Morantas.

„Grizzlies“ atitrūko po ilgosios pertraukos. Dillonas Brooksas surinko 4 taškus paeiliui, Graysonas Allenas smeigė tritaškį, Kyle‘as Andersonas bei Morantas pridėjo po dvitaškį, o Memfio ekipa laimėjo atkarpą 14:5 bei įgijo 15 taškų pranašumą – 88:73.

Valančiūno komanda visus reikalus galutinai išsprendė ketvirtajame kėlinyje. De‘Anthony Meltonas atliko du dėjimus, Morantas sėkmingai prasiveržė krepšio link ir „Grizzlies“ persvara tapo triuškinama – 110:83.

Vienintelis už Valančiūną rezultatyviau žaidęs Brooksas pelnė 22 taškus (8/14 dvit., 2/4 trit.), sugriebė 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 22 (8/14 dvit.), Jonas Valančiūnas (8/10 dvit., 11 atk. kam.) ir Ja Morantas (9 rez. perd.) po 19, Brandonas Clarke‘as (6/6 dvit., 8 atk. kam.) ir Gorgui Diengas po 12, Graysonas Allenas 11.

„Thunder“: Chrisas Paulas 17 (3/9 dvit.), Luguentzas Dortas 16 (4/5 trit.), Danilo Gallinari ir Darius Bazley (2/8 dvit., 2/6 trit.) po 12, Nerlensas Noelis 11, Shai Gilgeous-Alexanderis 10 (1/8 trit.).